Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van annak, ha társkeresőn visszajelölnek, de az üzenetemre már nem válaszolnak?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben többször is volt ilyen, facebookos társkeresőn, illetve Badoo-n is megtörtént, hogy megszíveztem lányokat, páran visszajelöltek, de amikor írtam nekik, akkor nem is reagáltak. Normális, értelmes, érdeklődő üzeneteket próbáltam összefabrikálni, nem farokképpel vagy "dugunk?" szöveggel indítottam, de semmi. Akkor minek jelölnek vissza, mire jó ez az áltatás, ha ennyire nem érdeklem őket? Tényleg ennyi unatkozó nő van? És ez még nem is a tizenéves korosztály, hanem elvileg felnőttek, és nem a "topmodell" kategóriáról beszélünk, normális kinézetű nőket keresgélek. Ha a megjelölést látják, és visszajelölnek, akkor az üzenetet már nem látják? A sok megjelölésre tudnak reagálni, de egy normális üzenetre már nem? Közben meg sokfelé olvasom a női panaszokat, hogy "a mai férfiak miért nem tudnak kezdeményezni", "minden pasi csak a bombanőkre hajt" stb. Komolyan nem értem ezt a "logikát". Elsősorban nők válaszát várnám, egyébként meg annyira lehangoló ez az egész, a sok megjelölgetésből alig néhányan jelölnek vissza, de még ők sem képesek arra, hogy reagáljanak.

2022. jún. 18. 17:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
A te érvelési hibád. Mindent összehordasz, de ennek se eleje, se vége. Gondolkodj el a konkrét eseteken és az alapján próbálj valamit összerakni. Ne általánosíts, mert akkor tévútra mégy.
2022. jún. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
Nők saját magukat árazzák online alacsonyabb szintű faszikkal. Ha csúcskategóriás lennél hidd el ők írnának neked. Sajnos így megy ez. Illetőleg ugye jó lehetsz még tartaléknak is csak most épp van 5-10 nálad jobban kinéző a sorban. Viszont ne vedd magadra. Nemzetközi tapasztalatok is ugyanezek. Ha nem vagy kinézetre csúcskategóriás, akkor már pár match is kínlódás lesz. Aztán meg jó ha 10 matchből 1-2 visszaír, randi meg kb. 50 match-ből 1 lesz. Angol, német és orosz nyelvű oldalakat szoktam olvasgatni, néha feljön ilyen téma is, ugyanezek a tapasztalatok. Azt meg ennyi idősen már te is tudhatnád, hogy amit nők mondanak az kb. szöges ellentéte annak, amit gondolnak/csinálak... Ha vannak match-eid online, akkor mem lehetsz ronda, élőben kicsivel jobb a helyzet, próbálkozz ott.
2022. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
13%
Lehet, hogy túlságosan sablonosak a leveleid. Én társkeresőn rengeteg levelet kapok, a "farokképes", és "dugunk" stílusú levelekre nem válaszolok, de a "szia, hogy vagy" sablonokra szintén nem. Mert őszintén, most ezekre mit lehet írni? Fontos az első benyomás, egy jól megfogalmazott levélre akkor is válaszolok, ha az illető amúgy nem lenne az esetem.
2022. jún. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Vagy az is lehet, mint pl. esetemben is, hogy vannak, akiket szimpatikusnak találok, ettől függetlenül nem tartok több vasat a tűzben...

Általában egyidejűleg egy emberrel mélyítem az ismerkedést.

2022. jún. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%

#3 " egy jól megfogalmazott levélre akkor is válaszolok, ha az illető amúgy nem lenne az esetem."


Szép mese. :d

2022. jún. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%

#5


Én is jót röhögtem rajta. Hazug nők...

2022. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
#1: Gratulálok neked... Milyen konkrét eseteken gondolkodjak el? Mit tudjak azon gondolkodni, hogy megjelölök valakit, aki visszajelöl, aztán írok neki egy üzenetet, kérdéseket is felteszek, de nem válaszol? Amúgy ha már általánosítás, a te válaszod is egy marha nagy általánosítás, lózungos fütyfürütty.
2022. jún. 18. 18:34
 8/24 anonim ***** válasza:
79%

#7


Engedd el, csak egy helyi hülye nő... Jön majd még több is mindjárt. Kedvenceim a "külső nem számítós" nők. Terjesztik az igét, hogy minden nőnek más tetszik és simán összejöhet egy ronda is szép nővel. Mondjuk velük pont nem, de másokkal biztos :D.

2022. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
#3: Megpróbálok nem sablonos leveleket írni, nem farokképpel indítok, és nem is azzal, hogy "hogy vagy?". Viszont elég nehéz egy ismeretlennel a semmiből felvenni a kapcsolatot, pláne ha mondjuk az adatlapjából sem derül ki sok minden, másrészt sokszor arra sem válaszolnak a nők, ha akármilyen hiper-szuper egyedi levelet fabrikálunk nekik. Mi, férfiak, legyünk egyediek, miközben ott a sok tucatnő a semmitmondó, félig-meddig kitöltött adatlapjával. De továbbra sem értem, minek visszajelölgetni olyanokat, akiktől nem akarnak a nők semmit.
2022. jún. 18. 18:43
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

#9


Legtöbb nő annyit tud írni magáról, hogy "nem tudom mit írjak magamról, írj és majd alakul" vagy épp pálmafás emoji-kat tesznek oda leírás helyett...

2022. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!