Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van annak, ha társkeresőn visszajelölnek, de az üzenetemre már nem válaszolnak?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben többször is volt ilyen, facebookos társkeresőn, illetve Badoo-n is megtörtént, hogy megszíveztem lányokat, páran visszajelöltek, de amikor írtam nekik, akkor nem is reagáltak. Normális, értelmes, érdeklődő üzeneteket próbáltam összefabrikálni, nem farokképpel vagy "dugunk?" szöveggel indítottam, de semmi. Akkor minek jelölnek vissza, mire jó ez az áltatás, ha ennyire nem érdeklem őket? Tényleg ennyi unatkozó nő van? És ez még nem is a tizenéves korosztály, hanem elvileg felnőttek, és nem a "topmodell" kategóriáról beszélünk, normális kinézetű nőket keresgélek. Ha a megjelölést látják, és visszajelölnek, akkor az üzenetet már nem látják? A sok megjelölésre tudnak reagálni, de egy normális üzenetre már nem? Közben meg sokfelé olvasom a női panaszokat, hogy "a mai férfiak miért nem tudnak kezdeményezni", "minden pasi csak a bombanőkre hajt" stb. Komolyan nem értem ezt a "logikát". Elsősorban nők válaszát várnám, egyébként meg annyira lehangoló ez az egész, a sok megjelölgetésből alig néhányan jelölnek vissza, de még ők sem képesek arra, hogy reagáljanak.

2022. jún. 18. 17:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
77%

#19


Tudsz a szülőszobán kívül más helyet, ahol egy nőnek nem kényelmes :D? Amit még szeretek nőkben, hogy abszolút következetlenek, meg összevissza hazudoznak mindenféle következmény nélkül. Ha meg rávilágítasz egy ellentmondásra, azonnal kioktatnak, leinceleznek... Nálam amúgy most ő az új rekorder, sikerült neki egymást követő 2 mondatban ellent mondania saját magának. 10-es comment:

"A szintezés szintén az incelek mániája. Nálunk nőknél 2 𝘀𝘇𝗶𝗻𝘁 𝘃𝗮𝗻"


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


1 mondaton belülre még sajnos várnom kell. De hiszek benne, hogy el fog az is jönni...

2022. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Mi akik számon merjük kérni a nőket hogy miért nem írnak vissza ha egyezés van és mi állandóan nyitunk feléjük akkor még ők vannak megsértődve. Teljesen egyetértek a kérdezővel nagyon rosszérzés az hogy mi írunk de a kommunikáció egyoldalú és akikre írtunk nem hajlandóak visszaírni és arra fogják hogy 100 pasi ír nekik és nincs idejük mindegyiknek visszaírni jah de a kommenteket elolvasni arra van idő. Nekem is csomó kérdésem van a témával kapcsolatban és engem is szidnak állandóan meg mindenféle téveszmékkel teli incelnek elhordanak mert le merem írni nyilvánosan az igazamat! Linkelek pár kérdést a témával kapcsolatban.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere..

Utóbbi a lényeges de az előbbit is azért elküldtem mert a lényeg a vége felé van amikor egy normális és értelmes ember bevédett az igazával és őt is lehurrogták. Ha nem hiszitek el nézzétek meg!

2022. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
#22: Én értem, hogy a társkeresőkön nagy a versengés, és hogy nem mindenkivel fognak leállni a nők ismerkedni, csak akkor minek jelölnek vissza? Akkor hagyjanak a francba, ne áltassanak, ennek így semmi értelme. Csak közben meg folyamatosan megy a nők részéről a panaszkodás, hogy a mai férfiak miért nem kezdeményeznek, miért nem tudnak udvarolni stb., de pl. a társkeresőkön is ott a rengeteg félig kitöltött vagy szinte teljesen üres adatlap, meg van 1 (jobb esetben több) fénykép, és ennyi kapaszkodód van ahhoz, hogy valami zseniális szöveggel már az első pillanatban levedd a lábukról a nőket (akik egyébként zömmel még arra sem képesek, hogy legalább az adatlapjukat kitöltsék, ahogyan azt fentebb is említettem, de azért nekik milyen nehéz a sorsuk). Persze ha azzal állsz elő, hogy kb. sehol sem lehet ismerkedni, akkor lehurrognak. Neten nem ismerkednek, boltban nem ismerkednek, szórakozóhelyen nem ismerkednek, utcán nem ismerkednek stb., egyébként is mindenki belebújik a telefonjába, nehogy véletlenül hozzá lehessen szólni, és ha szóvá teszed, hogy a mai nőkkel pl. szemezni sem lehet élőben, vagy hogy nem adnak jeleket, akkor megint te vagy a hibás, mert hát ők nehogy már mindenkire vigyorogjanak. Ha meg random odamész, akkor büdös bunkó vagy, minek zaklatod őket, csak ahhoz menj oda, aki jeleket ad, de ha meg kb. mindenki megközelíthetetlen, akkor ez a 22-es csapdája. És persze a férfiak a hibásak, mert "nem mernek/nem tudnak kezdeményezni".
2022. jún. 21. 19:42
 24/24 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van kérdező! Olyan kérdést is láttam kiírva ahol a férfiak 80%-ának kinézetét bírálja negatív értelemben egy női kérdést kiíró. Kiosztottam rendesen! :D Örüljenek hogy egyáltalán rájuk írunk minden esetben és megalázkodunk előttük hogy nem tudnak egyezés esetén sem visszaírni. Ilyen nők mint a kérdést kiíró örökkön-örökké maradjon távol a kolbásztól! :D :D
2022. jún. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!