Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Óriásiak az elvárásaim ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriásiak az elvárásaim ha külsőre olyan nőt szeretnék mint a képen?

Figyelt kérdés

[link]


A feketehajú.


2022. jún. 19. 11:04
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a fekete hajú csaj is elég öregecskének és lestrapáltnak tűnik, tessenek megnézni a szarkalábait, sok nőnél látok ilyet, hogy a korához képest öregebbnek látszik, mert ráncos, vagy éppen öt kiló vakolattal próbálja eltüntetni az elhasználtságát. Amúgy vicces, hogy ilyenkor kb. mindenki azzal jön, hogy a férfi legyen egy szinten a nővel (vagy legyen nála jobb), de én társkeresőkön is azt tapasztalom, hogy sokszor a nők is felfelé kaparnak, engem is megjelöltek már nálam háromszor kövérebb nők, meg valószínűleg nyolc osztályt sem nagyon végzettek... De most nyilván ezért a véleményemért is megkapom a szokásos lepontozást.
2022. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem egy extra nő
2022. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
82%

Igen! Én is ilyet szeretnék, de én nem válogatok hajszín szerint. Bármelyik jöhetne😃

Viszont én alacsony, kövér és ronda vagyok. Van esélyem? Vagy olyan nagy elvárások ezek a részemről?

2022. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
36%

Hát ez egy átlagnál előnytelenebb külsejű nő, férfias arcú. Az alakja annyiban jó, hogy nincs elhízva, de cserébe deszka és csontos, nincsenek nőies formái, sem mell, sem szép derék-csípő arány.

Egy átlagnál csúnyácskább, de nem elhízott, a külsejére adó, ellenben picit proli mentalitású csávót tudnék mellé elképzelni.

2022. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
97%
Jó, azért nem kell minden nőtől elájulni! Én se vagyok egy adonisz, de ez a nő is semmi extra.
2022. jún. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
24%
Nem csodálkoznék, ha az a hátul lévő bajszos sutyerák lenne a pasija, kb. ő való hozzá.
2022. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
31%
#12: Nem hogy nem extra, de inkább kiéltnek és leharcoltnak tűnik. Igaz, a másik nő is kb. ugyanaz, pedig szerintem nem lehetnek idősek, olyan 40 körüliek, az alkarjuk és a kézfejük is rácos. (Egyébként sokszor pont az ilyen jelekből lehet megállapítani azt, hogy mennyire elhasználódott vagy sem egy nő teste, sok nőnél megfigyeltem, hogy az arcára pl. odafigyel, de a kezére már nem, és míg az arca alapján fiatalosnak tűnhet, mert levakolta, a kézfején látszik, hogy szottyadt a bőre.) Társkeresőkön nézelődve én is sok ilyen leharcolt nőt látok, 30 évesen legalább 40-nek néznek ki, bár ezt arcápolással megpróbálják elfedni. Nyilván a genetikának is van ebben valamennyi része, de azt gyanítom, inkább azok ilyenek, akik fiatalon kiélték magukat. És mintha egyre több ilyen "koravén" nő lenne, vagy csak nekem vannak ilyen rossz tapasztalataim pl. társkeresőkön.
2022. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

#17 Azért a kézre nehéz úgy odafigyelni mint az arcra. Én is kenem az arcom ranctalanítóval, fényvédővel. Kézre nap közben nem lehet, mert sokat mosok kezet. Szóval a kézre nem lehet úgy "odafigyelni" a kéz egy munkaeszköz, ami koszos lesz, amit még kell mosni, ami mindig ki lesz téve a környezeti hatásoknak.

Ez a két nő szerintem 35 körüli, annyinak is néznek ki. A fekete haj is öregít, meg olyannak tűnik, akinél a szoli is befigyel, az is brutálisan rossz a bőrnek. Ugyanakkor aki 35 éves, az nem fog húsznál kinézni, sem nőben sem férfiban. Ez elég irreális elvárás.

A "fiatalon kiélésnek" pont nem sok köze van ehhez. Genetika, életmód, anyagi helyzet (ez utóbbi kettő ugye erősen összefügg).

2022. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
12%
De jó p1nájuk lehet🤪 megyek, ki is verem gyorsan.
2022. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
24%
#18: A kézre is lehet figyelni, bár kétségtelen, hogy másabb, mint az arc (egyébként az arcot is ugyanúgy érik környezeti hatások, pl. szél, napsütés, por, hideg stb., sőt, a kezedet adott esetben zsebre is vághatod, vagy hidegben húzhatsz rá kesztyűt). Ha 35 körüliek, annál szerintem idősebbeknek tűnnek. Sok olyan ember van, aki fiatalos tud maradni, és még gazdagnak sem kell lennie hozzá, több nőt is ismerek, akit fiatalabbnak lehet tartani a koránál. És pl. engem is rendszerint legalább tíz évvel fiatalabbnak szoktak tartani, 30 évesen az egyik ismerősöm haverja csak akkor hitte el az életkoromat, amikor megmutattam neki a személyimet. 36 évesen egy csaj megkérdezte, hogy hány éves vagyok, mire visszakérdeztem, hogy mennyinek gondol, és 25-öt mondott. Egyébként az életmód és az anyagi helyzet szerintem nem feltétlenül befolyásoló tényező, falusi/kisvárosi nők is tudnak fittek maradni, és a gazdagok is lehetnek lepukkantak. A kiélés viszont szerintem hathat a testre, gondolj bele, hogy hány átalvatlan, átbulizott, végigivott éjszaka állhat a kiélés mögött (netán még drogozás is), esetleg vadidegenekkel való sorozatos kefélések, amikor az illetőnek talán fogalma sincs arról, hogy a partnerétől mit szed össze. Aki mondjuk tanulás miatt is sorozatosan éjszakázik, azon is meglátszik a nyúzottság, hát még azon, aki szinte minden éjszakát bulizással tölt el.
2022. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!