Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt itt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt itt hogy aki vékony igényes párt szeretne annak nem nagyok az elvárásai?

Figyelt kérdés
Amikor népbetegség az elhízás igenis nagy igénynek számít már hogy vékony legyen a párja....
2017. aug. 11. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Én vékony vagyok. Miért ne akarhatnék vékony párt?
2017. aug. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Miért lenne nagy igény? Én is vékony vagyok, a barátnőm is az. Én rengeteg hegyi túrára járok, nehezebb erdő szakaszokat teszek meg, kíváncsi vagyok hány elhízott, igénytelen, lusta nő tudna 30 km-t egy jó nap megtenni. Voltam már egy nagyon kövér csajjal, egy moletebb csajjal, és azt vettem észre hogy pár óra fürdés után minden hajlatuk, főleg alul agyonizzad nem kellemes mértékben, nem bírnak sokat és sokáig örömet nyújtani az ágyban mert elfáradnak seperc alatt. És persze a legfontosabb hog
2017. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Folytatom veletlen rossz gombra nyomtam telefonon. :(


És a legfontosabb hogy lusták általában, az hogy ők elégedetlenek magukkal, de nem tesznek magukért semmit, az nagyon kihatással volt a 2 kapcsolatra. Alig lehetett bármelyiket is otthonról kirángatni inkább feküdtek az ágyban.

2017. aug. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Mert nem ismerik a statisztikákat. Azt gondolják, teljesen természetes, hogy vékony párt akarnak, de ahogy írod, a felnőtt lakosság jelentős része túlsúlyos, így a jó alakú társ viszonylag nagy elvárásnak számít.
2017. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
A 15-30 evesek kozott azert boven tobb vekony vagy atlagos alkatu embert latok, efelett gyakoribb az elhizas de az itteni kozosseg nagy resze 30 alatti. Egyaltalan nem nagy elvaras.
2017. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert az népBETEGSÉG. Tök normális dolog, ha valaki azt várja el a jövendőbelijétől, hogy ha olyan értelemben beteg, ami ellen tenni tud(na), akkor ki akarjon belőle gyógyulni. Hiába kezd elterjedni az elhízás, ha egyszer nem ez a normális, nem ez az ember optimális működési módja. Akinek normál a testsúlya, az a nullán van. Az kevés önmagában, de egy jó alap. Aki meg túl vékony, vagy túl kövér (nem arról beszélek, mikor valakinek így működik a szervezete, hanem arról, aki magát sodorta ilyen helyzetbe, és ne szépítsünk: vagy koplal, vagy zabál).


Az alapot elvárni pedig nem nagy igény. Ahogy az sem, ha én azt mondom, hogy igen, a párom legyen képes eltartani magát. Ez a "0", az alap. Ahogy az is, hogy az illető legyen tisztelettudó a másikkal, meg ne akarja megverni. Szintén alap. Semmi extra, senkinek nem kell érte megtapsolnia, hogy erre képes valaki, mert ilyen egy jól működő, normális ember. Aki már nagyobb fizetést vár el a másiktól, vagy azt, hogy nyalja ki a fenekét, annak már nagyobbak az elvárásai, hiszen az már valamiből az átlag felett van(mondjuk inkább optimális szintnek, mert az átlag például udvariasságra a béka valaga alatt van, mert értékrendjéből kifolyólag úgy gondolja, hogy abból nem kell a minimumot teljesítenie, hisz a két szép szeme majd kiváltja ezt a "kis bakit").


Az alapot elvárni egyáltalán nem nagy igény. Egy normálisan működő embert keresni totál korrekt dolog. Más kérdés, hogy aki erre sem képes, az meg húzza a száját, hogy ez milyen magas elvárás.

2017. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Nah, a százalékokból ítélve gyk-n a dagik vannak többségben... xD

Amúgy 6-ossal értek egyet. Egy alapot, normát elvárni csak annak nagy igény, aki még azt se tudja hozni... az, hogy valaki NORMÁL testalkatú, az NORMÁLIS, a normálisat elvárni pedig minden, csak nem nagy igény.

Lehet csűrni-csavarni, nyomatni a "kutyák játszanak csontokkal", "az igazi nő husis és narancsbőrös", stb... dumákat, illetve lehet a telt nők egy részének beteges, ferde látásmódjával "csontsoványnak" titulálni egy normál súlyú nőt, akin mondjuk nem lehet 8 helyen p.nát hajtogatni... mindent lehet.

De azért ne akarjuk már a kövérséget normálisnak, a normálisra való igényt meg abnormálisnak beállítani, mert ez a kapálózás már tényleg baromi szánalmas! Legyén dagadt nyugodtan, egészségedre, senkit nem érdekel. De ne rinyálj azon, hogy a társadalom nem fogadja el normálisként a túlsúlyt, hiába egyre több a lusta disznó...

Na gyertek, a piros kéz használatra kész 3... 2... 1...

2017. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg egyet értenék az alappal, de...

Ismerek több vékony alkatú embert aki annyit zabál hogy az ijesztő és nem hízik, vagy csak egy kicsit.

Nekem pl mindig fogyókúráznom kellett ahhoz, hogy a magasságomhoz normál súlyom legyen. Tehát nem sovány voltam hanem csak csinos. Ha úgy ennék, mint a vékony barátnőim, akkor kövér lennék.

Ezért irritál kissé, amikor azt hiszik az emberek, hogy aki vékony az egészségesen él, nem zabál, sportol. Rengeteg vékony lány utoljára az iskolában sportolt tesi órán, ha egyáltalán átöltözött tesire....kérlek, ne értsetek félre, ez nem mindenkire vonatkozik, tudom, sok kövér zabál és lusta és sok vékony sportol és keveset eszik, de én pl világ életemben többet sportoltam mint a vékony barátnőim, de ha nem csaptam egyik diétából a másikba, visszahíztam mindent és egyre durvábban.

2017. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Azért, mert annak, aki vékony, igényes párt szeretne, annak nem nagyok az elvárásai.

"Amikor népbetegség az elhízás igenis nagy igénynek számít már hogy vékony legyen a párja..." - öhm... nem. Értem én, hogy egyre több a dagadt lusta disznó, de nem, még nem vagytok többen, mint a normálisak.

2017. aug. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!