Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt, hogy szinteden felüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy szinteden felüli nővel jöttél össze? Miből érezted és milyen konfliktus lett belőle?

Figyelt kérdés
Anyagi, külső, igények stb. szempontjából.

2022. jún. 22. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Nekem minden nő szintemen felüli.


38 f incel

2022. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Eljátszottam hogy tehetős vagyok, pedig csak külföldi melóból volt egy kis pénzem.legrosszabb belém szeretett a nő, kérte költözzünk össze.Ott már éreztem ez komoly lesz, és nemsokára borul minden.Persze így is lett, neki menő gazdag barátai voltak, olyan igazi felső középosztálybeli nő volt, én meg álltam magamban mint egy proletár, akinek van egy kis pénze.Persze nemsokára előjöttek az anyagi különbségek, és egyikünk jobbra másik balra ment.

38F

2022. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt bomba nő. Nagyon élveztem semmi konfliktus
2022. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Nekem a párom mindig azt mondja, hogy külsőleg és intellektuálisan is sokkal jobb helyzetben vagyok, mint ő és ezért ő a legszerencsésebb férfi. Én ezt teljesen másként látom, de nyilván azért látjuk így, mert szerelmesek vagyunk egymásba és elfogultak vagyunk.


Ezzel csak azt akartam szemléltetni, hogy lehet, hogy valaki úgy látja, hogy szintjén felül választ, de az nem biztos, hogy úgy is van.

2022. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán szeretem ezt a szintezést, de ha ragaszkodsz hozzá. Szerintem nekem többnyire mindig "szintemen felüli" barátnőm volt, de kifejezetten nagy problémám nem volt belőle, talán egy alkalmat kivéve. Átlag falusi családból származom, de már gimnázium óta az egyik legnagyobb megyeszékhelyen élek. Egyetemi éveim alatt nem mondhatom, hogy a jómódúak közé tartoztam, de iskola mellett dolgoztam, szóval éhezni azért nem éheztem. Az egyik ekkori, 2 évig tartó kapcsolatomban (egy szintén akkor még egyetemista lánnyal) volt egy kis probléma a szülőkkel. A lány anyja magánpraxisban gyerekorvos volt, édesapja pedig szintén magánban nőgyógyász. Nekem édesanyám a közigazgatásban dolgozik, apám már rég meghalt. Ebből kifolyólag volt köztünk egy "minimális" anyagi különbség. Soha nem éreztem, hogy emiatt köztünk bármi konfliktus lett volna. Na a kedves anyósék viszont igen, folyamatosan fúrtak a lánynál, aminek meg is lett az eredménye a 2. év végére. Azóta férjhez ment egy orvoshoz... :)
2022. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Hellmano ***** válasza:
78%

Olyan nincs, hogy szinten felüli... a szerelem vak tudod.


Amúgy, mikor fiatal voltam nem voltam éppen gazdag se pénzes, sőt még kocsim se volt nem is palotában laktam, de mégis mindig nekem voltak a legjobb nőim a környéken (ja és nem falu bikája, hanem népes városról van szó :D), ha ezt nevezitek szinten felülinek, akkor oké. És, hogy cserébe mim volt egy jó kinézet, lehengerlő és elsöprő egyéniség és magabiztosság és nagy duma, bárkit beszédítettem úgy, hogy észre sem vette.

A nőknek is a legfontosabb, hogy egy jól kinéző egyeddel kapcsolódjanak, aki mellett jól mutat stb., ha netán pénzes mellé az illető, akkor azt hiszi a nő egyed, hogy megfogta a főnyereményt. Persze manapság már szinte csak a pénz számít, de 43 felett is azt mondom, ha nem lenne állandó párom, érdeklődő egyfolytában van az emberre (jó mostmár valamit raktam is le az asztalra nem , mint fiatalkoromban a nagy semmire is jöttek a nők...)

2022. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Félig még gyerekek voltunk, amikor összejöttünk. Tiniszerelem. Akkor még nem a státusz demonstrálása számított, csak az érzések. Ő gyönyörű lány volt, én egy max középszerű fiú. Nagyon igyekeztem megbecsülni, de teltek az évek és rájött, mennyire különbözőek vagyunk. Olyan pasik nyomultak rá, akikkel esélyem se volt versenyezni. A barátnői is uszították ellenem. Küzdöttem érte, ahogy tudtam, de nem volt esélyem. Hát ennyi volt. Próbálkoztam hozzám hasonló lánnyal, de nem működött. Egy részem még mindig őt sírja vissza.
2022. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
#7 De miért sírsz vissza bárkit, aki nem akart téged? Engem is próbáltak lebeszélni a páromról, de esélyük sincs, mert szeretem! Ha igazán szeretett volna téged, akkor veled marad! (Bár ha tényleg félig még gyerekek voltatok, akkor szerintem nagyon kevés esélye volt, hogy életre szóló kapcsolat legyen belőle!)
2022. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
8: Mert így most nincs ebből kiút. Megtapasztaltam, milyen az, ha tényleg nagyon jó valakivel. Erre újabb esélyem már nincsen, csak egy kompromisszumos valamire, de az sosem érhet fel a rendes szerelemhez. Szóval nekem ennyi volt a kapcsolatosdi.
2022. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Én csak a másik oldalról tudok beszélni ugyanis nekem volt olyan hogy szint alatti férfivel jöttem össze. Nagyon jókat beszélgettünk eleinte megértettük egymást de aztán kapcsolat szintjén nem működött mivel teljesen más életmódot éltünk. Én sportoltam, dolgoztam, ambiciózus vagyok mig ő rengeteg pénzt cigire költött, gyors kajára - pedig volt lehetőség főzni, de ez is a lustaság..- és hosszú ideig munkanélküli is volt amivel alapvetően nem lenne probléma de egész végig azt hazudta hogy most már keres munkát aztán meg soha nem tett semmit se azért hogy előre haladjon se azért hogy ne legyenek egészségügyi problémái.. eltérő értékrend> nem tartott túl sokáig
2022. jún. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!