Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nézik le meg utálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le meg utálják mindig a lúzereket?

Figyelt kérdés

Tele van ez a topik lúzereket pocskondiázó, köpködő válaszokkal, anélkül hogy tudnának bármit is a másikról (leszámítva azt, hogy semmi nem jön össze nekik a nők terén).


Vajon az Aradi Vértanúkat is ugyanúgy szidják, csak azért, mert lúzerek voltak? Vajon az 56-os forradalom emberi mércét nem ismerő bátorsággal megáldott hőseit is köpködik, csak azért mert a végén mégis elbukott a forradalom.

Petőfit is utálják, mert egy vesztes volt? A 300 spártait is mocskolják, mert elestek a csatában?

Ami engem illet, függetlenül, hogy nyertek-e vagy sem a végén én ugyanúgy nagy embereknek tartom őket és Hősökként tekintek rájuk!

Nem érdekel, hogy az 56-os forradalom kudarcba fulladt, mert mi a kis országunkból nem nyerhettünk a hatalmas Szovjetunió ellen. Az sem érdekel, hogy az Aradi Vértanúk mind vesztettek, mert egyedül voltunk a Habsburgok és az összes környező országgal, néppel szemben. Mert ettől még ugyanolyan nemeslelkű emberek voltak és bátor emberekként nézek rájuk.


Akkor nem értem miért kell mindig mocskolni a csajozás terén elesetteket is? Miért kell szidni azokat, akik elestek a párkeresés csatájában?

Pl engem sem érdekelt semmi, hanem próbálkoztam és valahányszor elutasítottak vagy elgáncsoltak, mindig felkeltem és küzdöttem tovább. Nem érdekelt senki, nem érdekelt, hogyha nulla esélyekkel indultam olyanokkal szembe akik fényévekkel gazdagabbak és jóképűebbek voltak tőlem, mert én megpróbáltam és a végsőkig harcoltam.

De az élet más területén sem érdekelt különösebben, hogy mekkora túlerővel szállok szembe, mert ha egyedül is voltam mindenki más ellen, én harcoltam. Pl gyerekkoromban is nem egyszer volt, hogy csak én voltam az egész környék többi gyerekeivel szembe. Nem keseregtem, hanem küzdöttem az utolsó csöpp leheletemig. Általánosban is volt olyan, hogy egymagam voltam az egész iskola ellen hógolyózásban, és gyakorlatilag kivégeztek és még a gatyám is tocsogott a vízben utána, de én harcoltam a végsőkig.


A csajozás terén is, hiába vesztettem el eddig minden egyes csatát. De számomra a háború korántsem ért még véget és küzdeni fogok az utolsó csöpp véremig. Nem érdekel, hogy vesztek-e vagy sem. Mert az én példaképeim az 56-os Hősök, akiket szintén nem érdekelt, hogy vesztettek-e vagy sem. A lényeg azon volt, hogy harcoltak a végső pillanatokig.



2019. okt. 25. 00:48
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
93%

fu de pihent az agyad.

Azért ez amit itt felvázoltál két külön liga azt Te is tudod gondolom.

Btw. azért idegesítőek mert 20x-ra kérdezik meg egy nap hogy gáz-e hogy még 30 évesen szüzek és mit tegyenek hogy ne legyenek azok ??!

2019. okt. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
75%
Rólad például tudjuk, hogy nagy muzulmánbarát vagy, és ez éppen elég. Pfejj.
2019. okt. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

#2


Tekintve, hogy több száz muzulmán ismerősöm van, nem értem miért olyan meglepő ez.


De egyébként csak mellesleg nem kötelező ám mindent elhinni a fidesznek és a neokonoknak. Ki lehet menni a valóságba is és élőben is megismerni azokat akiket csak tévében lát az ember és a tévé azt mondja, hogy utáld őket...

2019. okt. 25. 01:07
 4/54 anonim ***** válasza:
80%
Ne zavarjon, de nem nézek tévét, csőlátásoska. Nagyon nehéz elképzelni, hogy valakinek lehet önállóan kialakított véleménye is, ugye?
2019. okt. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
91%
Ja, az meg elég sokatmondó, hogy a "csajozás"-t te háborúnak tekinted. Meglehetősen pontos magyarázat a kudarcaidra.
2019. okt. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
86%
Mert luzerek. Es kretenek. Szia.
2019. okt. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
39%

Ne írj ki ide kérdést, ilyen egyszerű.

Aki sikeres a nőknél, az úgysem érzi át a helyzeted, a nők meg pont leszarnak, úgyhogy mindkét tábor beléd rúg egyet.

Meg van pár megmondóember, aki ossza az észt hogy legyén egzisztenciád, menő állásod, diplomád, legyél kigyúrt stb. az még véletlenül sem zavarja őket, hogy aki külsőleg rendben van (azaz nem csúnya és nem túlsúlyos) annak már 14-15 évesen kialakulnak az első kapcsolatai, mikor az előbbiek még egyáltalán nem játszanak.

2019. okt. 25. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
92%

Az hogy ki lesz hős azon múlik mit tett. Az hogy nem adja fel valaki a csajozást azért nem egy hős tett. Ahogy az sem ha nem tudja felmérni az erőviszonyokat és csak megy mint az ökör.

Van olyan ismerősöm akinél gyerkkorunkban komoly összegben fogadtam volna hogy soha nem lesz nője. Rossz családi háttér és rossz szocializáció jellemezte. Aztán (részben mert szerencséje volt) sikerült fejlődnie beilleszkedett megtalálta önmagát és évek óta párja van. Van olyan ismerősöm is aki szintén nem megfelelő mintákkal rendelkezik úgy is mondhatnánk hogy nem férfias és genetika szempontjából se nyert a lottón. Nagyon szeretem mint embert de úgy gondolom nem tesz azért hogy történjen végre valami. Ebből a szempontból semmiképp nem lehet "hősnek" titulálni és az élete egyéb részein is megfelel neki a langyos víz. Mindkét fiú közel áll/állt a szívemhez de azt amelyik valós eredményt ért el tisztelem érte ő hős. Amelyik nem változtat magán és a módszerein csak várja hogy majd lesz valami őt mire fel tiszteljem? Nem nézem le és nem utálom de nem is nyavajog azon hogy nem megy neki (nem úgy mint az itteniek).

És akkor van a harmadik delikvens akinek semmi nem jön össze (gyerekként nagyon jóban voltunk) ő két dologban tér el az előzőektől. Egyrészt valahol azt hiszem tényleg lenézem másrészt ha szóba kerül a párkapcsolat ő olyan mint az itteni hiszti brigád. Minden nő a világ meg a bolygók állása is hibás hozzád hasonlóan ő a magányos farkas a nagy harcos. Odáig van magával sőt már ideológiát épített aköré hogy béna. Közben meg nem latja/nem akarja látni hogy gyenge labilis jellem és ő az oka annak hogy kerülik az emberek úgy általában a nők meg pláne.

Ami hatalmas különbség a forradalmi hősök és aközött amiről te beszélsz az csak annyi mint Don Quijote és egy az országát védő katona között. Mindkettő háborút vív mindkettőnek van fegyvere és lova (na jó van akinek csak szamara) szóval azonosak. (?)

Ugye érzed hogy nem állja meg a helyét ez a kijelentés?

Az hogy te fegyverek nélkül (szociális készségek magabiztosság kommunikációs készségek emberismeret...) a lehetőségeidet és esélyeid nem felmérve "gyerekkoromban is nem egyszer volt, hogy csak én voltam az egész környék többi gyerekeivel szembe. " önös érdekből küzdesz a szélmalmokkal nem azonos azzal mikor emberek a közös érdekért vagy egy csoport érdekeiért szó szerint az életük árán is harcolnak szervezetten tervezetten. Te inkább az arab öngyilkos merénylő vagy aki a világ ellen küzd fegyvertelenül ész nélkül. Vagy Don Quijote aki a képzelt ellenfelek ellen.

Ha valakiben van küzdő szellem az becsülendő de ha ész nélkül vagdalkozik akkor vagy buta vagy őrült. A küzdő szellem akkor ér valamit ha racionalitással és értelemmel párosul.

Mindig elmosolyodom mikor itt valaki azzal dobálózik hogy dehát őt már több százan elutasították meg mikor kezdeményezne jönnek a nőt védő hímek. Ez mind abból fakad hogy nem figyel nem mérleggel nem várja a lány jelzéseit csak ész nélkül ajtóstól ront a házba. És mindezek után se vonja le a tanulságot nem keresi a hibát a saját módszerében. Nem fejlődik.

Mit kéne ezen tisztelni?

Ugyanakkor én nem kötök belé senkibe mert nem érdekem egész addig míg nem jönnek az elvakult "mindenki hibás" minden nő... meg menjünk tüntetni a p.náért ötletek.

Neked is csak azért válaszoltam mert ha komolyan gondolod amit ide kiraktál akkor tévúton jársz és jó ha erre többen próbálnak figyelmeztetni hátha egyszer belátod.

2019. okt. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
83%

3.

Ok. Én dolgoztam kint Angliában és volt olyan negyed Londonban, ahová gyakorlatilag nem lehetett bemenni fehér embernek. Pár ismerősöm bement és megverték őket muzulmán bandák, akik kb a sharia szerint uralják a környéket.

2019. okt. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
87%

Én azt tapasztalom, hogy kiír valaki egy kérdést, hogy nem jön össze semmi, pedig ő "neten próbálkozik sokat". Ez egy példa. Írják neki a különféle kimozdulási lehetőségeket, mit próbáljon ki, hova menjen, keresse meg érdeklődési területét, hobbit keressen, stb... Minden meg van indokolva valamivel, hogy azt éppen miért nem teszi. Minden válaszra jön valamiféle indoklás, "ááá nem mozdul ki, úgyse lehet kezdeményezni, lányok sosincsenek egyedül, csoportban vannak, ááá hülyének nézik", "ő változni nem akar, ha egyszer, életben csak egyetlenegyszer lenne párja, akkor majd minden szép és jó lenne, megoldódna örökre minden". Önbizalom pedig nem lesz gép előtt ülve, sem hobbik, sem hivatás, semmi. Majd ha össze sikerül jönni valakivel a neten, valószínűleg univerzális szórakoztatást vár el a másiktól, mindenben tőle fog függni lelkileg, a másik meg esetleg elmenekül, ha ez tudatosul benne, akár kimondatlanul.

Imádnak mással foglalkozni, a gazdag idősebb hapsikkal, akiknek "jó nőjük van", meggyőzve önmagukat arról, hogy "nem érdemes semmit tenni, milyen igazságtalan, gonosz ez a világ, lám, nekik nem jut egyetlen párkapcsolat sem".

2019. okt. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!