Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igazi szittya ősmagyar palik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi szittya ősmagyar palik mennyire keltik fel a lányok érdeklődését?

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 08:21
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem odaírni hogy nem én vagyok ilyen.
2022. jún. 23. 08:21
 2/41 anonim ***** válasza:
37%
Aki felül erre a magyarság-vonatra, az nálam alanyi jogon kuka
2022. jún. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
42%
Nem túl népszerűek.
2022. jún. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
70%
Az én érdeklődésemet nem igazán keltik fel... Van pár ilyen ismerősöm. De akár ők, akár ha ismeretlen megtudja, hogy történelemszakon végeztem, akkor az ilyen "szittyák" mindig elkezdenek ostromolni az elméleteikkel, hiába mondom, hogy a történelemtudomány nem ekörül forog és a régészet is összetettebb dolog, minthogy vajon Attila magyar volt-e.
2022. jún. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon-nagyon irritálnak az ősmagyar típusú emberek.
2022. jún. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 harebell ***** válasza:
77%
A hasonló értékrendű, világképű lányoknál lehetnek nyerők, a többiek számára inkább negatívum.
2022. jún. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
34%
Úgy látom van itt is jópár ilyen nagymagyar a mínuszokat elnézve. :D
2022. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Amúgy csak hogy tisztázzuk nem én pontoztam le itt senkit , volt egy elméletem miszerint itt sok a hungarista incel több kérdést is kiírtam hogy ezt bizonyítsam magamanak és úgy látom igazam lett, már csak a lepontozásból leszűrve is.
2022. jún. 23. 08:48
 9/41 anonim ***** válasza:
21%
Én elvégeztetnék ezekkel egy DNS vizsgálatot a származásukkal kapcsolatban, lennének meglepetések :D :D
2022. jún. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
68%

"volt egy elméletem miszerint itt sok a hungarista incel több kérdést is kiírtam hogy ezt bizonyítsam magamanak és úgy látom igazam lett, már csak a lepontozásból leszűrve is."


Nem vagyok se hungarista, se jobber, de mínuszt adtam soknak. Csak nézd meg az itteni kommenteket, és helyettesítsd be a magyar szót zsidóval, kb megkapod a kurucinfó szintjét.

Mit látunk? Az egyik "szittya" szélsőségre egy másik szélsőség a válasz, az öngyűlölet. Ti is ugyanolyan szélsőségesek vagytok, csak a másik oldalon. A szittyáknak kb semmi másuk nincs csak a nemzeti büszkeség, ti meg okádtok ha a magyar szót meghalljátok. Ugyanolyanok vagytok, na nálam ez a két réteg az offos.

2022. jún. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!