Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelprobléma miatt kialaku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelprobléma miatt kialakuló polgárháborúban a Chadek az oofy doofyk vagy az incelek mellé fognak állni?

Figyelt kérdés

Egyre inkább úgy látom, hogy nem a Chadek az incelek ellenségei, hanem az oofy doofyk (azaz átlagos férfiak párkapcsolatban).


Szerintem simán lehet, hogy a Chadek be fognak állni az incelek mellé és együtt fognak harcolni az oofy doofy elnyomás erőivel szemben. Elvégre a Chad ma még Chad, de holnap már incel, ha elveszti a haját a szteroidozás miatt. Egyik Chad sem tart örökké és ezt ők is látják.


Vagy rosszul gondolom?



2022. jún. 26. 14:07
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
18: Mivel az incel hadsereg az inceleket mint osztályt képviseli, a vesztesként kijövő oofy doofy -k simán be fognak állni a seregbe és harcolnak tovább a másik oldalon. Az egész addig fog menni, amíg meg nem oldódik a férfitöbblet.
2022. jún. 26. 14:34
 22/37 anonim ***** válasza:
95%
Menj árnyékba. Veszélyes a napon lenni.
2022. jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Az incelek hadserege nem is nyerhet, de nem is veszíthet. Ha nyernek, sokan ascendálnak onnan a női hipergámia miatt és átállnak a másik oldalra, mivel az incel hadsereg őket már nem képviseli többé. Ha vesztenek, a nők visszatérhetnek a Chadekhez, mivel már megtehetik, így megint növekedni fog az incelprobléma.
2022. jún. 26. 14:37
 24/37 anonim ***** válasza:
94%
Ezeket a kérdéseket még bárki komolyan tudja venni?
2022. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg nem lesz semmiféle polgárháború, hanem az incelek szépen meghalnak magányosan, így csak a jobb genetikájú emberek szaporodnak, amitől a következő generáció már sokkal kevesebb incelt fog tartalmazni és 2-3 generáció múlva tele lesz chadekkel a nép
2022. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
97%
Sosem értettem és szerettem a sci-fit. Ez a kérdés is az a kategória. Vagy csak a zártosztályról szórakozik a kedves páciens.
2022. jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
4%

"Egyik Chad sem tart örökké"



A nok meg aztan megugyse :)



38F incel

2022. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
92%
Sok volt a kannásbor?
2022. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
12%

De szerintem az oofydoofypill egy hoax. Az ilyen sracok a friendzone-ban vegzik....



38F incel

2022. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
97%
Ezt a szekeret most nagyon túltoltad, unalmas vagy.
2022. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!