Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelprobléma miatt kialaku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelprobléma miatt kialakuló polgárháborúban a Chadek az oofy doofyk vagy az incelek mellé fognak állni?

Figyelt kérdés

Egyre inkább úgy látom, hogy nem a Chadek az incelek ellenségei, hanem az oofy doofyk (azaz átlagos férfiak párkapcsolatban).


Szerintem simán lehet, hogy a Chadek be fognak állni az incelek mellé és együtt fognak harcolni az oofy doofy elnyomás erőivel szemben. Elvégre a Chad ma még Chad, de holnap már incel, ha elveszti a haját a szteroidozás miatt. Egyik Chad sem tart örökké és ezt ők is látják.


Vagy rosszul gondolom?



2022. jún. 26. 14:07
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
73%

"19! Nem feltétlen pl. Pont pszichi osztályon rengeteg férfi van."


te már csak biztos tudod :D

2022. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
33%

Te nem vagy normális!

Szerintem sürgősen keres fel egy elmegyógyintézetet.

2022. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
97%
Sztem felhívom tesómat, kérdezze meg a Dufi nevű haverját, ő tutira tudja a választ...
2022. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
97%
Megégedett a nap, kérdező?
2022. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
97%
Na meg is volt a napi incel vs chad kérdésünk. Már hiányzott. Amúgy ezt már írtam pár napja is: alig várom, hogy megdobálhassam őket a távolból, macskakövekkel, fejen.
2022. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
96%
Tyhú, nem tudom mit szedsz, de kérek én is.
2022. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
94%

Lol :DDD

Mint egy ZS kategóriás scifi forgatókönyve. 😂

2022. júl. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!