Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy a egyedüllét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a egyedüllét miatti frusztráció után egy migránsok miatti polgárháború vagy harmadik világháborún kattogok és azzal terelem el a figyelmem?

Figyelt kérdés

Nem direkt van, de tényleg kicsit aggódok, pedig Budapesten vagyok, de be se tettem a lábam a Keletibe, még a belvárosba se, meg menekülteket is alig látok azon a környéken (Kelenföld), ahol én lakok.


A napokban valami miatt egy polgárháborús helyzetet vizionálok, vagy hogy kitör a harmadik világháború. Bár puncinak érzem magam, hogy túl későn születtem és sose voltam katona. Nincs b*zi ecsethajam (sőt, kopaszodom így 23 évesen), ha jön a behívó, akkor menni kell, nem leszek hazaáruló féreg. Meg kiskoromban szerettem a fegyvereket. Viszont pszichikailag gyengének érzem magam, ami miatt sulis koromban gúnyoltak. Cserébe nincs nagy egóm, így fegyelmezett vagyok. A másik pedig, hogy a szerencsefaktoron múlna, hogy túlélem-e, vagy kiontott belű rothadó tetem lennék. De ha menni kell, akkor menni kell, ez kötelesség, itt tanultam, itt nőttem fel, szívességgel tartozok és nem olyan punci leszek, mint a gyk politika rovat válaszolóinak legtöbbje, vagy a migránsok, hogy háborús helyzetben fülüket-farkukat behúzva otthagyják országukat, feleségüket és gyerekeiket.


Mit tanácsoltok, hogy készüljek egy esetleges hadiállapotra? Gondoltam, hogy elmenjek katonának már most, de akkor itt kéne hagynom az egyetememet és jól fizető munkámat (informatikus), valamint át se mennék a pszichológiai alkalmasságin.


Egyáltalán felesleges ilyeneken gondolkodnom? Túl sok politikai oldalt nézek? Tudom, sokan szefósnak fognak nézni, de ilyen gondolatok keringenek a fejemben és azóta meggyógyultam, kevesebb lányt nézek meg az utcán, nem érdekel, hogy nem vagyok sikeres náluk, mert tudom, hogy a világon vannak ennél sokkal fenyegetőbb és rosszabb dolgok! :D


23/F


2015. szept. 4. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a naiv lelkesültség a te korodban teljesen normális, nem véletlenül sorozzák/sorozták be előszeretettel a fiatalokat, a jó fizikai kondíció mellett, természetesen.
2015. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És aki nem az egyedüllét miatt gondol ezekre, hanem mondjuk a fos közbiztonság miatt? Ez nem párkapcsolat függvénye, hogy az országban lévő szar helyzetre terelődik a figyelmed.

Egyáltalán nem felesleges gondolkodnod, de NE nézegess politikai oldalakat. A pártok következetesen leszarják a véleményed és a meglátásaid, csak a támogatásodra pályáznak. És sajnos mindig akad jópár ezer hülye, akit pár demagóg szólammal a maguk oldalára állíthatnak.


Ha olyasmi kell ami eltereli a figyelmed az egyedüllétről, és pártsemleges, erősen javaslom néked a Tyrian 2000-t. Ott bőven elég ha a pusztításra koncentrálsz, elvégre az a lényeg! ;) :$

2015. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez összefügg az egyedülléttel. Elég, ha olvasol, hallasz híreket, vagy közel élsz a problémás területekhez, illetve gyakran kell arrafelé közlekedned. Nekem nem egy kollégám érinti a Keletit munkába menet meg hazafelé, a metró még nyugis, nekem van arrafelé egy kedvenc kis boltom, de mostanában nem nagyon van kedvem arra mászkálni.
2015. szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!