Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a vonzóbb a nőknek, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a vonzóbb a nőknek, a nem annyira kisportolt, de több diplomás, menő karrierrel rendelkező, intelligens férfi, vagy a konditeremben élő, érettségivel is megküzdő, nem tudni miből élő chad?

Figyelt kérdés
2022. jún. 26. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

"nem annyira kisportolt, de több diplomás, menő karrierrel rendelkező, intelligens férfi"


És ronda is vagy nagyon jóképű csak nem annyira izmos?

2022. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Én nem járok kondiba, nincs diplomám csak egy érettségim és burkolóként dolgozom. Nem vagyok se chad, se incel. Még nem volt gondom az ismerkedéssel.
2022. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Pénisz méretéről mit tudunk?
2022. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

A pi-chad az vonzó😆


Megint a sarkítàs a vègletegik.

Ilyen kérdések miatt egy raklap szar az oldal !

2022. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Kérdező nőket akart véleményeztetni :D
2022. jún. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány nőt akarsz?
2022. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Hamis dilemma.

Természetesen a sportos, tanult, intelligens férfi a nyerő. Ő és csak ő.

2022. jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, mi az a chad. Nekem egy vonzó férfi létezik. Nagyon jóképű, pont megfelelően kisportolt(értsd, nem túlzottan), menő karrierrel rendelkező, diploma nélküli, érettségizett, intelligens. Sorold ahova akarod.
2022. jún. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Miért ne sportolhatna diplomás ember? :O
2022. jún. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Milyen nőknek? A kondiban élő cicababának biztos a kondis srác jön be, a tanult, értelmes, normális munkával rendelkező nőknek meg a szintén tanult, értelmes srác.
2022. jún. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!