Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok ha egy pasi modjuk ki van gyúrva, meg van az átlagmagasság kb 180 cm, de nincsen helyes pofikája akkor már nem is kell? Vagy esetleg nem is kell kisportolt legyen csak arcra mentek?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok mik az elvárások.

#elvárás #helyes pofi
2021. febr. 23. 17:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Párom nem egy helyes pofi inkább kerek arc meg egy dagadék ,de total szerelemben vagyok szóval ez van. 27N
2021. febr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%
Nálam a kigyúrt test alapból kizáró ok, a vékony férfiakat szeretem.
2021. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az arc sokkal fontosabb mint hogy jó teste legyen. Bocsi.
2021. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%

Ahelyett, hogy filozófálnál, kezdj el gyúrni.


Most nyilván nem vagy még kigyúrva

2021. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
93%

Szerintem ahhoz, hogy eltudj kezdeni ismerkedni mondjuk neten, ahhoz nem árt egy előnyösebb külső, ezzel talán eléred, hogy válaszoljon is, ha már beszelgetest kezdemenyezel.


Ha ez megvan, akkor igazából csak attól függ, hogy mennyire vagy szimpatikus a csajnak írásban ( beszelgetesekben ).


Szerintem, ahogy en is, a külső megfog a belső megtart elmélettel ismerkednek.


Persze olyan is van, hogy simán úgy tetszel valakinek, ugy ahogy vagy, és nincsenek ezzel kapcsolatban nagyon elvárásai.


Mindenesetre, akik ugymond átlagosan néznek ki, és egy (ugymond) jobb csajt akarnak felszedni, hat sok sikert :D


Manapság a fiatalabb csajoknal a felszinesség általában mindent elnyom, aztán lehet mondani, hogy nincs igazam, nem különösen érdekel, ezt tapasztalatbol mondom.

Bar szerencsére én nekem volt elég motivaciom, hogy változtassuk a külsőmon.

2021. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

hu de frusztralt itt valaki.

igen, fontos, hogy helyes legyen, de ez relativ. nekem pl. ‘kulonleges’ izlesem van es bejonnek a karakteres, ferfias, de nem kifejezetten szep arcu ferfiak. ha viszont valamiert abszolut nem jon be arcra, akkor mit kezdjek vele?! nem hinnem, hogy te tudnal vonzodni egy csunya arcu nohoz. mielott nekiesel a ‘felszines nokenek’ tedd fel magadnak a kerdest, h kene-e jo alaku, de ronda arcu csaj, es valaszolj ra OSZINTEN.

2021. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy sokkal többet számít ha jóképű vagy.


Magasság pl. önmagában semmit sem ér. Ne legyél kövér, legyél kissé sportos alkatú ennyi.


A jóképűség mindent visz.

2021. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%

Nem.

Viszont süt belőled a frusztráltság amit mások lenézésével takarsz.

A kis helyes pofikájú selyemfiúkák elviszik előlem a nőket brühühüü...

Annyi problémátok van komolyan, az egyik azért sír mert jóképű de nem kigyúrt, biztos ezért nincs nő, a másik azért mert kigyúrt, de nem jóképű, tuti ezért nem kell a nőknek, a harmadik izmos is meg jóképű is, de biiiztooos azért nincs nő, mert nincs BMW, a negyedik meg kő gazdag de valami miatt mégsincs nő, hát pedig itt gyakorin mindenki azt mondta, hogy csak a pénz kell...


🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2021. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
26%

#8


Tévedsz. Aki jóképű az sosem sír, mert mindig van nője és olyan amilyet akar, nem olyan amilyen jut.

2021. febr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%

A 'Társkeresési problémák' fül második oldalán már találtam is egyet aki ezen problémázik, úgyhogy inkább te tévedsz, 9es.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2021. febr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!