Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebook kapcsolati státusz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook kapcsolati státusz (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha egy lánynak az van kint facebookon, hogy kapcsolatban van, de nincs ott hogy kivel akkor lehet, hogy nincs is kapcsolatban csak azért írja ezt ki, hogy kevesebben nyomuljanak rá?

2022. jún. 27. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2022. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat is ismertem, akinek semmi nem volt kinn és el volt jegyezve :D
2022. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Szóval biztos csak akkor lehetsz, ha utánajársz vagy megkérdezed őt magát.
2022. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nincs az fb-n fent a kapcsolata
2022. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs kint semmi pedig kapcsolatban vagyok :-

Meg kell osztani mindent másokkal vagy mi a szösz?

2022. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
73%
50-50. Ismerkedtem olyan lánnyal anno, aki társkeresőn komoly kapcsolatot keresett, de fb-n már az volt kinn, hogy kapcsolatban van. Mondom WTF... Kikapcsolta, amikor beszélgettünk. Nem ezen múlott a dolog, de utána amikor elváltak útjaink, visszatért az hogy kapcsolatban. Nemrég törölgettem a régi messenger-üziket, és akkor láttam, hogy igazából biszex, és van egy barátnője (már akkor is volt valszeg). 😆😆😆😆 De ismerek olyat is, aki simán ezzel tartja távol a feltörekvő dickpic-huszárokat. 😆😆😆😆
2022. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nyilván nem kell mindent megosztani, de nekem elég fura, hogy ha már az kint van hogy kapcsolatban az miért nem hogy kivel. Huszonöt körüli lány szóval az is elég valószínűtlen hogy a pasija ne lenne fönn fb-n
2022. jún. 27. 20:26
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a másik fél simán mondhatja, hogy ő nem akarja magát láttatni a facen. Ezt még meg is értem. Meg most az a csaj, aki tetszett, de tudom, hogy kapcsoaltban van, nekem elég. Ki a lóf.szt érdekel kicsoda a személy?
2022. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Pl. a párja nem facebookozik?


Mikor nőtök már fel gyerekek, és mikor jöttök rá, hogy a facebook az csak egy közösségi oldal, és nem ott élik az emberek az életüket.

2022. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kapcsolatban van kinn, de nem is vagyok kapcsolatban, nem direkt, csak annyira leszarom hogy át se állítottam miután szakítás volt, pedig én szakítottam
2022. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!