Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem válaszol egy nő sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol egy nő sem Tinderen?

Figyelt kérdés

A legutóbbi 9 matchemre ráírtam, nem valami sablon szöveggel, hanem kinéztem valamit a profiljukon, és arra reagálva írtam rájuk.


Ez volt vasárnap este fele, azóta egyikük sem írt vissza.


2022. jún. 28. 08:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%
Ne vedd magadra, nők ilyenek. Férfiak esetén ha nem tartozol kinézetre a legfelső 10%-ba, akkor azt mondják csak lélekrombolónak jó az online társkeresés. Nők totál meghülyülnek online senki se tudja miért... Nem mondom, hogy élőben csodák vannak, de egy picivel jobb a helyzet, ott is csak a saját szintjén talál az ember, de ott legalább van valamennyi remény...
2022. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
35%
A kérdésedben félig ott a válasz is. Neked van 9 matched. A helyzet az, hogy a nőnek addig 99 :D
2022. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A nők már csak ilyenek..

Te még nem ismered őket, én már ezért is hagyom őket a francba.

2022. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%
Én manapság már arra sem méltatom a nőket hogy rájuk köpjek.
2022. jún. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
14: Édesanyád biztos büszke rád, amikor ilyet csinálsz vele!
2022. jún. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék.


16 ezer átlapozott profil, közel 8 ezer jobbra húzás (likeolás), 290 match, 11 telefonszám 3 randi, 0 szex/kapcsolat.


Szóval ne reménykedj, az online társkeresés még átlag feletti férfiként is lehetetlen! (a videóban a srác jól néz ki, átlag feletti anyagi helyzetű, viszonylag izgalmas életet él stb).

2022. jún. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Portfóliótisztítás :D


Ha két hétig nem válaszol a nő, de nem is töröl, mindig ráírok: "Kell geċi?" Érdekes, olyankor elő tudják kapni a telót és félórán belül törölnek.

2022. júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

5. "Miért is kéne pont neked válaszolnom?"

Akkor minek matcheltetek? Sosem értem az olyat, hogy minek jelöl rá valaki egy másik emberre, ha utána nem akar vele kommunikálni?

2022. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18: Azért, mert az esélynövelés legegyszerűbb és legkevésbé időigényes módja, hogyha egy nő mindenkit bejelöl kedvencnek, aki nem teljesen nyomi kinézetű. El se olvassa a bemutatkozást, csak ránéz a képre és 2 másodperc alatt dönt. Így átlag 5 másodpercenként bejelölhet egy férfit, vagyis 10 perc ráfordítással 120 férfit. Aztán pedig csak várnia kell, hogy a következő 3 napban ki ír rá. Ha valaki ráír, annak alaposabban meg is nézi a bemutatkozását, s azok alapján dönt, hogy közülük kivel kezd levelezésbe. Ez egyfajta önző játszadozás mások idejével, de kétségtelenül időhatékony.


Engem is rendszeresen bejelölnek olyan nők, akik a bemutatkozásuk alapján egészen biztosan nem jelöltek volna be, ha elolvassák a bemutatkozásomat, annyira nem illünk össze. Sajnos manapság ilyen felületes tömegtermelés üzemmódban működik a netes társkeresés.

2022. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19! Komolyan mondom, a mesterséges intelligenciát kellene ráengedni egy csajozó/pasizó algoritmussal. Elbeszélgetne mindenkivel, aztán aki pontens, talizni is akar, csak azt kellene látnunk :D
2022. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!