Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen nem válaszol, máshol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen nem válaszol, máshol viszont lájkolgat. Ki érti ezt?

Figyelt kérdés

Összejött egy párosítás Tinderen, írtam is neki 1 napja. Az üzenetnél azóta "Elküldve" a státusz, tehát még nem olvasta 1 nap alatt. Ebben nem is lenne semmi furcsa, ezernyi dolga lehet, DE. Pár órája jött 3 értesítés, hogy tetszik neki 3 képem Instagramon (100 fotóból 3 selfie van, pont az a 3).


Mi állhat a háttérben? Mennyi idő után lehet neki írni inkább Instagramon, hogy ne tűnjön nyomulásnak - ha továbbra sem válaszol Tinderen.


Köszi! Nem túl életbe vágó kérdések, de egyszerűen első látásra oda vagyok érte, szóval muszáj biztosra mennem. :D



2017. márc. 22. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Rosszul emlexem, hogy a tinder nem jelzi, ha elolvasták?
2017. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Hova süllyed ez a világ :(
2017. márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért akarsz úgy nyomulni, hogy ne tűnjön nyomulásnak?
2017. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy végigpörgette az Instagramod, azt jelenti, hogy is odavan érted. Lehet, hogy csak félénk és fél a bukástól. Szerintem párkeresésben a 2 napos határidő elfogadható, ha annyi eltelt, írj neki nyugodtan. Ha tényleg ennyire bejössz neki, csk örülni fog.

És ne izgulj, az is lehet, hogy lefagyott a Tindere, kitörölte vagy csak elfelejti megnyitni.

2017. márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!