Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban milliós összegeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban milliós összegeket elkérnek a jobban szituált nők Budapesten?

Figyelt kérdés

A kérdés alapját az alábbi kérdésben megjelenő válaszolok alkotják


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



2022. jún. 28. 23:31
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
97%
Még én is ismerek valakit, aki havi 12-15 milliót keres, pedig én antiszociális vagyok. Szóval nem olyan ritka ez, mint a fehér holló. Felesége és gyerekei vannak, mellettük rendszeresen k&rvázik. A neje olyan 8/10. Nem túl ambíciózus, nem dolgozik a pasas mellett semmit.
2022. jún. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
97%
Havi 1M az egyszerű szakmunkások szintje. Burkoló jött kb napi 50-ért. Bádogos ismerősmondta ha nincs meg napi 100 otthon marad. Ebből nem futja luxus puncira. Az említett jogész nőnek lehet megvan a havi 1M. Szórakozni akar +kicsit több pénzt. Szakmunkás jövedelemmel nem fogsz nála labdába rúgni, legfeljebb Tesco Gizinél.
2022. jún. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
82%

13.-ra.


Persze...anyám meg szűz.


Ha ilyen jól keresnek a melósok, akkor miért hiányszakmák ezek, és miért nem ezeket tanulják a gyerekek, Ájtí, meg büfé-bölcs helyett?

2022. jún. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
94%

14

Kéz biliből kihúz!

nincs vagyonod.

Burkoltattál, tapétáztattál mostanában?

Nem mert xarodon kívül másod nincs.

Bádogos haver pl. templontornyokon rohangál. Csinálnád? Én nem.

Azrt hiányszakmák mert senki nem akr melózni. Épp ezért keresnek jól. Németországban burkolónak fizettem 2,5 nap munkáéert 2000 eurót. Fogorvos felsőt reparálta 15.000.ért nem volt benne 10 óra melója. Nála már az 1000 eurós óradíj játszik. És még ő sem az élet császára. heti öt napot melózik. Szóval a magyar melós, fogorvos q,,va olcsó.

2022. jún. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
11%

15.-re.


Hol nem xarom le Németországot???

2022. jún. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
74%

Én nem tudom milyen nő ér meg valakinek milliókat. De aki olyan hülye meg is érdemli xd.


Tökéletes testű nőkhöz el lehet meni pár tízezresért amikor akarsz...

2022. jún. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
73%

"Ha ilyen jól keresnek a melósok, akkor miért hiányszakmák ezek, és miért nem ezeket tanulják a gyerekek, Ájtí, meg büfé-bölcs helyett?"


Mert a társadalom jó része még mindig abban az élethazugságban hisz hogy diplomával fogsz jól keresni, szakmunkával meg rosszul. Anyám is annó megállás nélkül cseszegetett hogy egyetemre menjek diplomázzak stb, helyette választottam a burkolást, és vagy 4 szer annyit keresek mint a Mekibe krumplit sütő diplomások.

2022. jún. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
86%

18: Mekisnél lehet, de egy programozó könnyedén megkeres 1,5m nettót és el se kell hagynia a lakást, teljesen rugalmasan osztja be az idejét.


Szerintem a tanulság inkább az, hogy bármilyen papírod lehet, ha nem szívesen csinálod a feladatot, nem vagy motivált és nem teszed oda magad a munkában, sehová se jutsz. Nem kell diploma ahhoz, hogy sikeres légy, ugyanakkor bőviti a lehetőségeid.

2022. jún. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Nehany dolgot tegyunk tisztaba a puncssal es a golddiggerekkel kapcsolatban.


Regi motoros vagyok a tamogatos kapcsolatok vilagaban, az igenyek valoban szeles skalan mozognak.


Alkalmi 1-2 oras egyuttletert 50-150 ezres igeny a leggyakoribb.


Sokan varnanak havi apanazst 400e-1 millioig.

Ez utobbival az a baj hogy soha nem irjak az igeny moge hogy ezert mit nyujtanak. Ezert a ferfiak altalaban azonnal kukazzak ezeket.

A masik a bizalom kerdese. Egyszer feltettem egy kerdest a holgynek, hogy gondolja a havi tamogatast, mindja h termeszetesen elore minden elsejen.


Namost ki az a balek aki odaad elore egy igeretert nagyobb osszeget egy ismeretlen krvnak?


Volt egy hosszabb tamogatoi kapcsolatom, na ott egy ido utan megegyeztunk hogy most mar havi fix penzt fig kapni.

Ahogy az elsot megkapta lelepett sose lattam tobbet…


Szoval ennyit a havi fixrol….

2022. jún. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy proli lakásos prosti elkér 20 ezret per dugasért… napi 5 vendég az 100 ezer! Ha szorgalmas vegyük 30 nappal ami 100 x30 3 millió Ft. És ez csak egy ribi.


Akkor mit nyavajognak a 200 ezres minimálbéres pasik ? Senki nem őket akarja lehúzni mert a legtöbb anyagias nőnek a 10 szeress megvan havonta.

2022. jún. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!