Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban milliós összegeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban milliós összegeket elkérnek a jobban szituált nők Budapesten?

Figyelt kérdés

A kérdés alapját az alábbi kérdésben megjelenő válaszolok alkotják


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



2022. jún. 28. 23:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
A sugar baby-k igen. Más nők nem kérnek el pénzt, lehet megkövetelik a meglétét, de megtarthatod magadnak :).
2022. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Konkétan ez a két válasz sokkolt.


#9


Mint 8-ban leírtam ez nincs így, én többet keresek nettó 1 milliónál, van egy lassan 2 éves céges 5-ös BMW-m benzinkártyával magánhasználatra és még sorolhatnám... Szép nőknél ez semmit se ér, mert ugyanezt vagy még többet is megkapnak egy jóképűtől... Havi 10 milliós nettó bevétel az a határ, ahol már olyan életszínvonalon tudsz élni + ki tudsz annyit fizetni egy gold diggernek, hogy a te életszínvonaladon az ne látszódjon meg és a külsődből adódó hátrányt kompenzálni tudd. Alatta marad a külső, csak azzal tudsz nőket összeszedni...


#15


Látszik, hogy te is csak az elméleteid alapján állítod, amit állítasz. Én kerestem nőt puncs.hu-n. Egyetemista lányok egytől-egyig megkövetelték a jó kinézetet mindamellett, hogy kértek havi apanázst is. Röhejes, de így van. 30 fölötti szép és intelligens nők (pl. én egy jogász végzettségű nővel dumáltam viszonylag sokat) kizárólagos jellegű girlfriend experience-ért havi kb. 1 millió + kocsi + évi 1-2 luxus utazást kérnek. Azt te hogy gazdálkodnád ki az én szaros 1.5 milliós havi kerestemből úgy, hogy az életszínvonalam ne zuhanjon meg? Sehogy, mert kb. kenyérre se maradna nekem :).

2022. jún. 28. 23:40
 3/32 anonim ***** válasza:
98%
Szóval prostikat keresel?
2022. jún. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
4%
Ha nem vagy 10/10-es chad akkor igen.
2022. jún. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Ki a 10/10-es chad?
2022. jún. 29. 00:13
 6/32 anonim ***** válasza:
99%

Most konkrétan mi a kérdés?


Léteznek golddiggerek?

A válasz: Igen.


Minden nő goldigger?

A válasz: Nem.


Igazat mondanak a 2-es válaszban idézett férfiak?

A válasz: Valószínűleg nem.


Remélem, tudtam segíteni.

2022. jún. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Én is tudom hogy vannak aranyásó nők akik csak a pénzre mennek, de a leírt szituáció megdöbbentő számomra. A havi 10 milliós vagy annál is magasabb jövedelem nem olyan gyakori ebben az országban, de még Budapesten se. Ahogy a havi több százezres apanázs se. Más kérdés hogy ezek a nők hogyan néznek ki, mik az elvárások és mit tudnak nyújtani. De nem gondoltam volna hogy ez igy létezik.
2022. jún. 29. 00:21
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

7

Szerintem aki eladja magát, az legalább igyekszik a legtöbbet kihozni a dologból.

Feltételezem, egy prosti is simán keres 1 millió körül, csak több embertől szedi be...

2022. jún. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

A fentebb linkelt kérdésből én a #17-es vagyok:

Figyelj, Bp-n van kb. 2 millió ember. Annak a mocskosul gazdag 0,1%-ába is KÉTEZER ember tartozik. Oké, ebben is vannak idősek és nők, de így is van köztük kb. 300-600 férfi, aki 20-40 éves. Ott tényleg (átlagolva) havi több tízmillió folyik be alsó hangon a milliárdos vagyon mellé...

Bővítve a kört a felső 1%-ra, máris 3000-6000 olyan hapsi van, aki minimum 5-10 misit visz haza.


Egy aranyásónak a fenti körökből behúzni egy hapsit még mindig egyszerűbb, mint a lottó 5öst...

2022. jún. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, nem minden nő prosti, vagy aranyásó.
2022. jún. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!