Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban milliós összegeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban milliós összegeket elkérnek a jobban szituált nők Budapesten?

Figyelt kérdés

A kérdés alapját az alábbi kérdésben megjelenő válaszolok alkotják


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



2022. jún. 28. 23:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem szimpla jól szituált nők, hanem jól szituált prostituáltak. Pontatlan a kérdés, ami valszeg abból fakad, hogy nem tudod értelmezni a válaszokat, amiket idézel.
2022. jún. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
19 hát te is hülye vagy és megédemled már bocs. Xd
2022. jún. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

#20, te tuti csávó vagy. Nem tud 30 napot dolgozni, neki is vannak saját elintézni való ügyei, a vendégek se biztos hogy pont úgy érnek rá, és havi minimum 5 napot menstruál. Szerintem reálisabb a 1,5-2M bevétel. És költségei is vannak, és jó esetben nem kell százalékot fizetnie senkinek... Mert úgy már jó, ha 1 misi marad nála (az egyszerű lakásosról beszélek, aki profibban tolja, valószínűleg nem futtatják).


De a második bekezdéssel egyetértek.

2022. jún. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
40%
Aki megteheti, az elkéri. Minden nő aranyásó, csak nem mind talál igazán gazdag pasast.
2022. jún. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
96%

Jobban szituált nő vagyok, aki pénzzel akar megnyerni, az tejeljen, mint a tehén. Mivel nem vagyok prosti, így ez elsősorban a munkamorálomra vonatkozik, olyan tudásom és olyan végzettségeim vannak, amikkel nem vagyok hajlandó és nem is kényszerülök ócska munkát végezni. A szerelem nem szól pénzről, de az üzlet igen. Üzletben nincs helye jófejségnek, barátságnak, jótékonyságnak, szerintem. Ha te üzletet csinálsz a párkapcsolatból, szerintem ne csodálkozz, hogy az, akit megkörnyékezel, így gondol rá.


Ugyanitt, a férjemmel külön kasszán vagyunk és az én lakásomban élünk, szóval van az életemnek olyan oldala, ahol ez nem számít. Ez nem jelenti azt, hogy a férjem nem jól szituált, de nem az ő pénzét költöm el és nem a közös számlára érkezik. De egyébként letettem annyit az asztalra, hogy teljes joggal elvárjam, hogy más is megtegye és akkor még jófej vagyok.

2022. jún. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
72%
Le lett írva milliószor: 5 milla/hó, ennyibe kerül egy csaj. Bármilyen csaj.
2022. jún. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért a "jól szituált nő" jobb esetben nem egyenlő a prostival. Érdekkapcsolatban, ahol pénzzel fizetsz az idejéért, ott persze megbeszélitek a tarifát, de ahol azért van veled, mert veled akar lenni, ott nincsenek ilyen havi apanázsok meg minimum elvárás, hogy mennyit költs rá. De persze ha sosem volt őszinte kapcsolatod, mert egy üzleti tranzakcióként tekintesz a kapcsolatokra, akkor ezt nehéz elképzelni, hogy létezhet, ennek ellenére ez a gyakoribb, nem a fordítottja.
2022. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
20%
Sok feleseg, elettars, baratno, sokkal tobbe kerul mint egy prosti.Raadasul este a fejuk is faj.
2022. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése végett elmondanám hogy nő vagyok. Engem maga a leírás döbbenetett meg, hogy bizonyos nők több százezreket vagy milliókat is elkérnek egy kapcsolatért vagyis ahogy írtak girlfriend experience-ért.
2022. jún. 29. 13:49
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

16

"Én nem tudom milyen nő ér meg valakinek milliókat."

Átfogalmazva: Nem tudom kinek ér meg egy S-Klasse 50 milliót?

Fordítva ülsz a lovon.

A kérdés az hogy van pénzem beérjem egy Swifttel?

Azaz. Van pénzem, nekem a lehető legjobb kell.

Az nem Gizi lesz a kupiból akin havonta veled együtt ötvenen átmennek.

2022. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!