Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány ezer kérdést kell még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány ezer kérdést kell még olvasni arról, hogy a nő panaszkodik, mert rosszul választott? Lehet, hogy régen ezért voltak kényszerházasságok, az rossz volt, most már ilyen nincs, végre szabadon választhat a nő és biztos jó lesz neki, de még rosszabb?

Figyelt kérdés

Elképesztő, hogy ma is 3-4 ilyen kérdés volt, és ha statisztikát néznék, elég sok kijönne még az elmúlt 1 évből.

Nők tucatjai vannak rossz kapcsolatban, pedig ők választották maguk mellé a férfit! Eközben normális férfiak tucatjainak pedig nem jut nő - csak itt olvassuk, hogy milyen rossz nekik, és nem értjük, hogy jutottak idáig a nagy szabadságélvezetben.

Ébresztő, nők! Ha rossz, elválsz és keresel normálisat!


2022. jún. 29. 22:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
98%

Hány ezer kérdést kell még olvasni arról, hogy a férj rosszul választott és szidják a feleséget?


És nem ők választották, hanem ketten választották egymást. És az, hogy te jónak hiszed magad, attól még nem fog mindenkivel működni a kapcsolat. Az emberek pedig változnak is idővel, és sokan nem előnyükre.

2022. jún. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
92%

"Eközben normális férfiak tucatjainak pedig nem jut nő -"


Rengeteg szingli nő van. Ha olyan normális lennél, akkor találnál magadnak.

2022. jún. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
7%

#11: Nem tudom, nem igazán láttam még olyat, hogy itt feleséget szidnának ilyen helyzetekben...


#12: Talán ha nem lennének ennyire felszínesek és előítéletesek a nők, nem lenne ennyi boldogtalan szingli nő... És most itt nem arra gondolok, hogy az itt tobzodó incel férfiak a normálisak.

2022. jún. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
Egyet felejtenek el! A jó nem csak a külsőségekben mérendő, így persze hogy csalódnak.
2022. jún. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
98%

A puszta tény hogy az ország legelviselhetetlenebb férfijai szintén évek óta panaszkodnak itt, hogy messziről elkerülik őket a nők azt jelenti hogy annyira rosszul csak nem választhatnak...


Amúgy azt ugye érted, hogy attól hogy egy kapcsolatban van egy probléma amiről az adott nő más perspektívákat is szeretne hallani, még nem jelenti hogy a kapcsolatnak annyi és minden rossz benne?

Ki tudja, lehet hogy tényleg érted, csak épp ki akartad verni a kényszerházasság gondolatára..🤷‍♀️

2022. jún. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt sz.ar kapcsolatom, én is volt, hogy panaszkodtam, sőt, nemcsak rossz kapcsolatom volt, hanem még bántalmazóval is sajnos összekerültem fiatalon (még 20 éves korom előtt). Egyáltalán nem azért történt így, mert felszínesen válogattam volna ész nélkül a jóképűek között, hanem épp ellenkezőleg. Akkor kerültem ilyen helyzetbe, amikor "esélyt adtam" egy nőknél sikertelen, depressziós fiúbarátomnak, amikor szerelmet vallott nekem.

Lényegtelen, utána olyan pasival is volt rossz, sikertelen kapcsolatom, aki jóképű és sikeres volt, de mint kiderült, belül rohadt.

Ahhoz, hogy ezeknek vége legyen, és normális kapcsolatot találjon az ember, két dolog kell: emberismeret és tapasztalat

Összeszedtem ezeket én is, és már nagyon régóta nincs miért panaszkodnom, mert szeretnivaló párom van.


Azok, akik kényszerházasságról fantáziálnak (akár csak burkoltan is), vagy akár egyszer is olyan megszólalásuk van, hogy ők bezzeg mennyire csodálatosak, és mégsem kellenek azoknak a h.ülye/felszínes/akármilyen nőknek, nem "normális férfiak".

A többségük ugyanolyan bántalmazó pondró, csak épp nincs annyi/egyáltalán nincs lehetősége kiélni ezt a gyakorlatban is, mert nincs meg hozzá a külsejük, kiállásuk, hogy egyáltalán összehozzanak annyi kapcsolatot. Csak az jut nekik, hogy verjék a nyálukat a neten, vagy ha néha összejön mégis nekik valami szerencsétlen csaj, akkor az egész nyomorult életük össze kínját leverik rajta.

Azzal árulják el magukat, hogy folyton azt hiszik, hogy akik jóképűek, vonzóak, azok belsőre mind selejtek, nagyobb eséllyel lesznek hűtlenek, bántalmazók. Azért hiszik ezt, mert ők így viselkednének, ha hirtelen egy szépfiú testében ébrednének.


A normális férfi nincs megsértődve a komplett női nemre, amikor sz.ar kapcsolatban élő, vagy épp konkrétan bántalmazott nőt lát/hall ilyen nőről, akkor nem születnek benne olyan gondolatok, hogy BEZZEG Ő, Ő ÉS Ő mennyivel jobb, mint a pasija, de brühühühühü, neki nem jár, mert a nők képtelenek az ő csodálatos lényét észrevenni, mert felszííííínesek, buták, stb.

Normális férfi nem pillázik azon, és nem kéri ki magának, hogy a nők olyan férfival akarnak együtt lenni, akit jóképűnek tartanak, és a belső tulajdonságok akkor kerülnek terítékre, ha már legalább annyi alap van, hogy szexuálisan vonzónak tartják a férfit.

Normális férfi nem azért hűséges, mert a kutyának nem kell, és hosszú évekbe/évtizedekbe telt, mire szerzett egy barátnőt, szóval jó eséllyel ha akar se tud félremenni, hanem azért, mert szereti a társát, tiszteli őt és van erkölcsi tartása, és ezért nem keresi a lehetőségeket, ha pedig kikerülhetetlenül adódnak, akkor nem él velük.

2022. jún. 30. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
90%

Sok a szolgalelkű büdös csicska... Ma is vagy 5 olyan kérdést olvastam ebben a kategóriában, hogy legszívesebben jól pofánbasztam volna a kérdezőt, hogy ne legyen már ilyen szánalmas szarkupac. Lehet, hogy ő nem élt már ebben, de gondolom az anyja is ráfanyalodott az apjára, az anyja is eltűrte, ha alázták, csalták, verték, az anyja is vele akarta megfogni az apját... Szóval most ő is ezt csinálja.


Nem értem, nekem is elég dependens anyám van, 30 év kellett, mire el mert válni apámtól minden rossz ellenére. De én inkább ellenazonosultam teljesen. Biztos mindenkin máshogy jön ki az, ha az egyik szülője gyáva volt a másik meg egy féreg.

2022. jún. 30. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nem szabad messze menő következtetést levonni, mivel arról nyilván nem fog itt senki kérdést kiirni hogy neki milyen jó kapcsolata van. Csak a rosszrol írnak. Így úgy tűnik hogy hú milyen rosszul választott mindenki, pedig nem.


Ez olyan mint hogy rengeteg kérdés van itt incelektol akik nem tudnak nőt felszedni. Nyilván azt nem fogja senki kiirni hogy becsajozott. Ettől még tény hogy több olyan férfi van aki kapcsolatban él vagy tud magának nőt szerezni mint olyan aki incel. Csak te az egyik oldalt látod itt a gyakorin

2022. jún. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
97%
Incel rinya mert hogy a nők a kinézet és a pénz alapján választanak, ami sokszor hiba ha egy tényleg bunkót fognak ki. De a következő is ilyen lesz! A lúzerek akkor se kapnak lehetőséget!
2022. jún. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Kb mint az inceles kèrdèseket.

Az a baj ezekkel a nőkkel, hogy bevonzàk az ilyen bunkokat, ex bunkó , következő is az lesz.

Ha normális a pali? Akkor unalmas

2022. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!