Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért vagytok ennyire zárkózottak?

Figyelt kérdés

Férfi, 32 vagyok.

Egyszerűen nem értem a nőket. Neten 15-16 évesen annyi nővel tudtam beszélgetni. Mindegyikük visszaírt, lehetett beszélgetni még vadidegenül is.

Manapság nem lehet írni Facebookon egy vadidegen nőnek, akár huszonéves, akár 30 körüli. De a társkeresőkön sem, mert ha 2x ráírok, az a baj, ha 5 percig nem írok, akkor az a baj, hogy nem is figyelek rá, egyszerűen érthetetlen, felfoghatatlan. Némelyik szó szerint úgy kezel engem, mint valami kutyát.


Sosem említettem még meg a szexet egy beszélgetésben sem. Nem vagyok perverz, nem vagyok zaklató, elfogadom minden egyes alkalommal az elutasítást. Csak érthetetlen számomra. Aki mondjuk kapcsolatban van, arról megértem, hogy nem akar beszélgetni - bár van olyan lányismerősöm, aki eljegyezve is bármikor megiszik velem egy kávét, mert tudja, hogy ez amúgy teljesen természetes, és amúgy tényleg az, ez nem megcsalás vagy bármi.

De hogy a többséggel 2 üzenetet nem lehet váltani, amiben semmi közeledés, nyomulás nincs, az egyszerűen felháborító és kiakasztó. Csak magamban dohogok, de azért ez egy vicc, hogy ennyire zárkózott legyen mindenki.


Attól, hogy X darab srác a betűivel vagy mondataival meg akar titeket erőszakolni, az nem azt jelenti, hogy én is ezt akarnám... Értékesebb lenne számomra az, ha naponta vagy 2 naponta tudnék valakivel 3 darab mondatot váltani, de egyszerűen kínlódni (!!!!) kell, hogy sikerüljön.


Elmagyarázná ezt nekem valaki, hogy miért van ez? Ti nem vágytok egy jó beszélgetésre senkivel, aki mondjuk nem a szexről beszél?



2022. jún. 30. 00:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%

"Ti nem vágytok egy jó beszélgetésre senkivel, aki mondjuk nem a szexről beszél?"


De. És olyankor beszélgetek a barátaimmal. Ehhez nem kell egy netes idegen. Azokkal úgy sem lehet jót beszélgetni.

2022. jún. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%
"Nekem is nő létemre így jött össze majdnem többször is házasság!" - hát ez asztàn nagyon bizalomgerjesztő
2022. jún. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%

9, nem tudom, mert ellentétben veled én nem nyilatkozok kollektívan mások életéről, mintha annyira tudnám hogy mit éreznek meg mit miért csinálnak. Én csak magamból indulok ki. Nem dobtam magam oda soha senkinek, életemben két férfival voltam.

Viszont rohadtul elegem van a sok nyomulós, bunkó üzenetből, meg a kéretlen farokképből.

Te is engem fárasztasz a nőgyűlöleteddel, na ez is pont egy olyan dolog amire nem vagyok kíváncsi.

Beszéld meg a többi incellel, ne nekem címezd, mert pont ez a kérdés lényege. Rengeteg magadfajta fáraszt minket a hülyeségeivel, mint te most, és ennek az a vége hogy egyáltalán nem vagyunk nyitottak arra hogy bárkivel is üzengessünk.

2022. jún. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert senki nem akar valami idióta stalkert összeszedni.
2022. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Írtátok itt egy páran, hogy ne a neten próbálkozzak. Ha a huszas éveimet a 4 fal között töltöttem a munkámmal/hobbijaimmal és konkrétan 0 nőt ismertem meg, akik egyedülállók lennének, vagy srácokat, akiknek ne lenne régesrég párja vagy nem bulizósak, akkor mégis mit csináljak?


Tudom, hogy mást körbeveszik a bulizós barátok, olyan régi egyetemista ismerős csajok, akikkel bármikor el lehet menni egy italra, de úgy képzeljétek el, hogy én ki se nagyon léptem az emberek közé eddig.


Most meg már nem buli beülni egy italra egyedül és közben megbámulni egy női társaságot, majd odatolakodni.

2022. jún. 30. 13:10
 16/17 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem volt buli.
2022. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16-os, de nem is örülnek neki, hidd el. Én meg így nem akarok ismerkedni, hogy zsákbamacska, hogy örülnek-e a társaságomnak.
2022. jún. 30. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!