Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak lányok akik elfogadnána...

Vannak lányok akik elfogadnának barátnak egy zárkózottabb, introvertált fiút?

Figyelt kérdés

Hol lehet titeket megtalálni?:)

23 vagyok és budapesti


2020. okt. 20. 18:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
Kb. minden csajnak a menő gyerekek kellenek. Még a zárkózott nyusziknak is. A zárkózott srácoknak a legrosszabb, mert nekik sem a társaságibb, sem a zárkózottabb lányoknál nincs túl sok esélyük.
2020. okt. 20. 18:29
 2/11 anonim válasza:

#1, sajnos túlnyomórészt igen, de vannak kivételek! Ezeket kell megtalálnunk.

Illetve fordítva is így van, a legtöbb srácnak az üres picsäK jönnek be, szóval ez ilyen emberi dolog inkább, nem női dolog.

2020. okt. 20. 18:41
 3/11 anonim válasza:

Én nagyon szívesen elfogadnék egy zárkózott fiút.

Nem attól lesz valaki "jó" , hogy nagy menő ;)


Szintén egy zárkózott lány.

18L

2020. okt. 20. 19:32
 4/11 anonim válasza:
Én is elfogadnék egy zárkózott fiút,mert én is kissé zárkódott vagyok.
2020. okt. 20. 19:43
 5/11 anonim válasza:
Na, kérdező, írj ezeknek a zárkózott lányoknak, aztán majd számolj be arról, hogy hogyan pattintottak le mondvacsinált indokokkal, vagy hogyan léptek le szó nélkül, mert nem voltál "elég jó".
2020. okt. 20. 19:46
 6/11 anonim válasza:

Hihi nekem írjon bárki, szívesen ismerkedem hátha lesz valami, szitutól függ extro- vagy introvertált vagyok ✌️😗

17/L/Bp

2020. okt. 20. 21:59
 7/11 anonim válasza:

A lányok kedvelik a zárkózott fiúkat is, ha van nekik jó tulajdonságuk.

Ilyen például a magabiztosság, a humor és a problémamegoldás.

Sajnos a zárkózott fiúknál sokszor ezekből is kevés van, de rá lehet gyúrni!

2020. okt. 21. 23:22
 8/11 anonim válasza:

Utolsó nagyon jól megírta:)

6os vagyok

2020. okt. 22. 08:38
 9/11 anonim válasza:
#7: A zárkózott lányoktól is el lehetne várni egyet s mást, csak ők sem nagyon akarnak rágyúrni, mert őket úgy "kell" elfogadni, ahogyan vannak, és slussz.
2020. okt. 22. 08:55
 10/11 anonim válasza:
Annyi a különbség, hogy a zárkózott fiú esetleg nehezebben oldja meg a problémákat, míg a zárkózott lány éppen olyan gyereket szül, és ugyanúgy szoptatja, mint a nem zárkózott.
2020. okt. 22. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!