Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan viszonyultok azokhoz a férfi ismerőseitekhez akikről tudomásotok van, hogy prostizni járnak?

Figyelt kérdés

Mennyire tartjátok természetesnek a baráti körötökben a prostizást?

Ha egy korábban prostizó férfi bepróbálkozna nálatok, ahhoz mit szólnátok?


2022. júl. 5. 12:55
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
80%
Ha csak ismerős, vagy a baráti kör tagja, nem érdekel különösebben, hogy prostizni jár/járt. De párkapcsolatra soha az életben nem kéne.
2022. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Miért vagy ilyen elutasító?
2022. júl. 5. 13:21
 3/40 anonim ***** válasza:
77%
Ismerős nem érdekel. Ha kapcsolatot szeretne velem, mással boldogabb lenne.
2022. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
75%
Akinek fizetnie kell a szexért, annak biztos, hogy van valami stikkje.
2022. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
69%

Én vendéglátós vagyok , elég sok pasit ismerek, illetve a barátikörömben is.

1 kezemen megtudom számolni ki az aki még nem járt prostinál. Nekem ezzel nincs problémám

Semmivel sem rosszabb egy prosti akivel gumival szexelnek mint ha egyéjszakás gyanánt egy full idegennel össze feküdne

Nem tartom egyiket különbnek a másiknál, csak az egyiknek fizetnek is.

A nők többsége pedig soha nem tudja meg, hogy a párja valaha is járt prostinal.

A pasik ezt nem reklámozzák, főleg nem annak a nőnek akitől akarnak is bármit is.

A vicces hogy leginkább olyan pasik voltak prostinál akikről sosem gondoltam volna és simán kaphatnának bármilyen nőt.

2022. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak haver akkor magamban szánalmasnak tartom. Akár jópasi akár nem. Azt meg kizártnak tartom, hogy tudom ezt valakiről és utána összejövök vele. Lehet, hogy "minden" férfi prostizik, de akiről én ezt megtudom onnantól nem tudok ugyanúgy ránézni.
2022. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
19%

Belőlem sosem nézték ki hogy prostiztam

Pedig ha tudnák 😂

Biztos vagyok benne hogy engem is elhagyott volna 1-2 ma már exem ha tudott volna róla.

Na de szólj szám, nem fáj fejem

2022. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
66%

Ha tudja bizonyítani hogy amúgy nem életképtelen; van tényleges bizonyítéka arról hogy pl 17 évesen volt egy igazi baràtnője mondjuk fel évig. És csak később kezdett unalomból prostízni. Úgy még talán megérteném.


Szóval ha arról van szó hogy életében nem akart tőle senki semmit , de ő megkerülve ezt járt ribikhez akik nyilván a hátuk közepére nem kívánták! De ő fizetett hogy hozzá érjenek… na igen ez redflag lenne.

2022. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
70%
Hát igen, ezt jobb ha nem reklámozzátok. A férfiak többsége se jönne össze olyan nővel, aki prosti volt. Mi nők is így vagyunk ezzel. Mert lefekszel olyannal, aki amúgy nem feküdne le veled és végig a pénzre gondol, hogy elviselje ezt.
2022. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
73%
Csodálkoztok, hogy az emberek nem akarnak kapcsolatot rakás szarkupacokkal.
2022. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!