Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, szoktatok férfi ismerősei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szoktatok férfi ismerőseitekről, barátaitokról, kollégáitokról fantáziálni?

Figyelt kérdés

Úgy, ahogy ők szoktak rólatok. Elképzelni, hogy milyen lenne vele ezt meg azt csinálni (nem feltétlenül csak szexelni, de akár azt is).


Ha igen, milyen férfiakról szoktatok? Csak a külső számít, vagy az összkép az, ami megmozgatja a fantáziátokat?


Az ilyen fantáziálás nálatok a mélyebb vonzalom előszobája, vagy jön-elmúlik, és nem jelent semmit?


Semmi hátsó szándék, csak kíváncsi vagyok, a nőknél hogy működik ez. (A férfiaknál nagyjából tudom... 😊)



2018. dec. 18. 16:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
3%

Nem, soha.

Amúgy is, minek vágynék a száraz kenyérre, ha otthon a sült hús vár :D

2018. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

#1

Nekem nem vágy kérdése, egyszerűen csak átfut az agyamon, ha akarom, ha nem. Nem kell hozzá, hogy vágyjak az illetőre.

2018. dec. 18. 17:06
 3/19 anonim ***** válasza:
47%

Hát, ki ilyen, ki olyan. Nekem nem így működik az agyam.

A ruhaboltban is a legtöbbször több száz ruha közül semmi nem tetszik meg, és még sem ámélkodok, h de azért vajon h állna rajtam.

Soha nem fantáziáltam ismerősökről, stb, mert nem érdekel :D Mert én ilyen vagyok, más meg más :D

2018. dec. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
Elő szokott fordulni. Általában nálam fiatalabb pasikról mostanság, igazából nem tudom miért mert inkább az idősebbek jönnek be, de most valahogy mégis... 30 vok, ők meg kb 20.
2018. dec. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
Én szoktam fantáziálni olyanról, aki bejön :) Nekem ez azt jelenti, hogy kb 175-185 cm magas, jóképű(számomra), és lehetőleg sportos, vagy átlagos alkatú. Na ilyen pasik közelében nem tudok nem gondolni a szexre. Főleg akkor, ha egyébként nem olyan viszony van köztünk, pl csak kollégák vagyunk vagy ő az edzőm, de épp ez indítja be jobban a fantáziám, kihívást látok a helyzetben.
2018. dec. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%

Csak arról szoktam, akitől akarok valamit, szóval mindenképp kell hozzá vonzalom.

Meg még régebben fantáziáltam kitalált pasikról is, rendes sztorikat gyártottam. ☺ Természetesen azok a figurák az eseteim vontak kívül -belül.

2018. dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

Igen, van egy srác az egyetemen, akiről szoktam, mert nagyon tetszik külsőre és napi kontakt van vele a tanulás miatt. Viszont semminek sem előszobája, még ha el is hívna randira, akkor is nemet mondanék, mert nagyon éretlennek találom és a személyisége nem kifejezetten jön be.

N

2018. dec. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nekem minden válasz hasznos, légyszi ne pontozzatatok le senkit!
2018. dec. 18. 17:35
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Én szoktam. Rég volt párkapcsolatom, így érzékenyebb is vagyok az ingerekre. Tetszik valaki,akit a munkám során ismertem meg, és róla fantáziálok.
2018. dec. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
15%
Most komolyan pár lúzer lepontozgatja a válaszokat, mert róla a kutya sem fantáziál? Hát, gondolom ti sem 120 kilós mangalicákról, meg Betty a csúnya lányról szoktatok fantáziálni.
2018. dec. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!