Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tetkós csajoknak általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tetkós csajoknak általában a tetkós pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

2022. júl. 7. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem.
2022. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hellmano ***** válasza:
100%
Inkább mondjuk azt, hogy akin van az nem ítéli el azt, akin nincs viszont fordítva előfordul...nekem például férfi létemre nem jön be a tetovált csaj, ha "ri...banc kódja" van vagy látni, hogy divat tetoválást visel, de gondol fordítva is ilyen lehet a helyzet, ha tetovált a nő, de a férfi tele van non-figu-val azt gondolom igénytelennek tartja az a nő, akin olyan tetkók vannak, amik jelentésekkel bírnak.
2022. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Nekem eddig ket tetkos baratnoim voltak es az a tapasztalatom, hogy igen, foleg ha minel polgarpukkasztobb helyen van a pasinak, mint pl nyak, mellkas vagy kézfej.
2022. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2. Férfiként megint totál más a dolog. Nyilván egy férfit nem zavar, ha egy amúgy szép neki tetsző nőnek van valahol egy tetkója és itt most persze nem minden tetkóra gondolok (arc, rib**c rendszám, stb), csak a tetkók maradék 95%-ára. Szóval ha ott egy csinos nő és van tetkója, csak ezért nem lesz elutasítva, illetve a férfiak sem így vannak vele, hogy akkor most neki mindenképp tetkós/nem tetkós csaj kell.


A nőknél van ez így inkább, hogy elképzelik milyen pasit akarnak, pl. legyen tetkós (vagy ne legyen), legyen szakállas (vagy ne), kigyúrt/vékony, barna/szőke és aztán abból nem nagyon engednek sajnos. A kérdésre a válasz igen.

2022. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%
Egyébként ebben tényleg van valami. Valami gebasz mindegyiknek volt a fejben akikkel talalkoztam. Legalabbis azoknak, akiknek jelentéstelen a tetovalas, csak azert van, mert tetszik nekik.
2022. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy pár darab (a jórésze jelentéssel bír, a maradék meg ha komolyabb jelentése nincs is, valamilyen oka volt.)

Volt tetkós és nem tetkós pasim is, nem ettől függ, ki tetszik.

2022. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!