Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas srácként inkább a magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas srácként inkább a magas vagy alacsony csajoknál van több esélyem általában? Érdekel mások véleménye ki hogy látja ezeket

Figyelt kérdés

Más dolgokban rendben vagyok sok nő szemében, most maradjunk főleg a magasságnál, ezt a témát akarom kibeszélni és ezért írtam ki a kérdést. Én 195 cm vagyok. Sokat szoktam gondolkozni mostanában kiknek jöhetek be jobban és hogy nekem is kik jönnek be inkább (magas v. alacsonyabb nők). Mondok egy pár ilyen gondolatot: Pl. azt hinném a magas nőknek általában jobban bejövök, mert a legtöbb nő magánál magasabb férfit szeretne és tényleg amúgy nagyon sok magas csaj meg is néz magának, ez látszik. De a való életben eddig ismerkedtem már vagy egy tucat magas lánnyal és sajnos egyikükkel sem alakult ki semmi komoly, pedig többükkel én akartam volna, ahogy megismertem őket. Szóval ez látom egy kamu dolog, hogy a magas nők nem találnak magas pasit, mert találnak (ott voltam pl. én), csak max. nem 100%-ban az elképzeléseikhez illeszkedőt és ha ez a helyzet nem erőltetik. Az alacsony lányokról régen azt hittem volna a legtöbbjük számára túl magas vagyok és emiatt nem akarnak tőlem semmit. Ehhez képest pont az ellenkező, velük általában könnyebb dolgom van és azt érzem az alacsonyabb lányoknál jobban magamat adhatom és akkor is tetszem nekik (persze kivételek mindig vannak, általában mondom).


Való élet: Eddig összesen csak egyetlenegy magas nővel voltam (aki 175 vagy feletti volt), egy 180 centis csajjal. Én akartam volna tőle többet is, de ő dobott kb. 1 hónap után. A leghosszabb párkapcsolatom egy 165 cm magas lánnyal volt. Aki lányokkal voltam, azok elsöprő többségben 155-170 cm körüliek voltak. Aki legnagyobb szerelmem volt valaha, az is egy 170 körüli lány volt. Én valahogy automatikusan magas nőt képzelek el a páromnak, de a valóság aztán mégsem ezeket igazolja valahogy. Mások miket tapasztalnak?

24/F



2021. dec. 30. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy a 150-185cm közöttiek mindegyikének megfelelő lehetsz.nem is ertem miert irtad ki a kérdést.nem vagy alacsony férfi.ott számít h a nő ne legyen magasabb.
2021. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magasság alapján sok nőnél van esélyed, de hallottam már olyan nőről aki szerint kb. 25 cm-nél ne legyen nála magasabb a pasi, de ez nagyon ritka.
2021. dec. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a kapcsolataidnak semmi köze a magassághoz? Ez egy 26. szempont párkeresési szempontból.
2021. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Igen külsőre egész sok nőnek szoktam tetszeni, de amúgy jóképűnek is mondott vagyok, nem csak a magasságom miatt. Illetve én sem tetszem minden nőnek nyilvánvalóan, ismerkedéskor bőven érnek elutasítások engem is. Külsőre is nyilván sok nőnek nem tetszem, de utána is mélyebb ismerkedéskor simán lehet a belsőnk nem klappol.


2. Nekem mondta már nő, akivel a netről találkoztam, hogy rosszul érezte magát mellettem, olyan magas voltam számára. Egy 160 cm körüli csaj volt.


3. Egy párkapcsolatBAN már lehet nem olyan fontos, de hogy valaki el tudjon jutni egy párkapcsolatIG abban lehet szerepe. Mert a legtöbb ember csak olyan embert fontol meg párjának, akihez külsőre is vonzódik és ebben ez mindenhol azt látom erős faktor.

2021. dec. 30. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:

“Külsőre is nyilván sok nőnek nem tetszem, de utána is mélyebb ismerkedéskor simán lehet a belsőnk nem klappol.”


Nyilván ez az általad említett magas nőkre is igaz, hiába tetszel külsőre meg bejön neki, hogy magasabb vagy nála, attól még lehet, hogy a személyiséged nem fogja meg.

Az alacsonyak között meg sokaknak tetszik vagy épp nem szempont a magasság, de igen, van, akit zavar a túl nagy különbség. Ezen felesleges rugózni, én sem panaszkodom, ha valakinek nem tetszik valami a külsőmön.

2022. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!