Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért alakult ki sokakban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult ki sokakban az a tévképzet, hogy a nőknek nehezebb a párkeresés?

Figyelt kérdés
Én csak egyetlen példával meg tudom cáfolni ezt a tévképzetet. Férfiként valaha is kaptatok teszem azt ezen a fórumon egy nőnemű személytől privát üzenetet ismerkedés céljából?

2022. júl. 8. 08:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy valaki ismerkedni akar, nem jelent semmit. Ha ennék szőlőt, és minden más gyümi van a boltban, csak szőlő nincs, és azok is rohadtak, az nem választék.
2022. júl. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Olyan szempontból könnyebb, hogy nem nekünk kell kezdeményezni, de ettől még ugyanolyan nehéz olyan párt találni, akivel kompatibilisek vagyunk és megfelel az elvárásainknak.
2022. júl. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
De hiába van 10 jelentkező, ha ebből egyikkel sem passzolunk. Ezen mit nem fogtok fel?
2022. júl. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%

Miért alakult ki sokakban az a tévképzet, hogy a nőknek könnyebb a párkeresés?


Kérdésedre a válasz:


Igen kaptam. Nem csak ezen az oldalon, hanem más társkereső oldalakon is.


Sőt, mint kiderült élőben a feleségem előbb nézett ki magának mint én őt. És a barátnője közbejátszása volt, hogy én felfigyeltem rá. Viszont ő írt rám először messengeren.

2022. júl. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%
Férfiként eldöntheted, hogy kinek udvarolsz. Sajnos a nők meg max lereagálni tudják a sok kanos gyökeret, szóval mindkét félnek megvannak az előnyei, hátrányai. Gondolom te se hallottál még olyat hogy férfit erőszakoltak meg a nők, vertek meg, vagy hagyták ott terhesen stb stb stb, szóval még jó hogy valaki válogat, nem kevés rizikófaktor mellett. Egy biztos, én nő az interneten biztos nem szívesen lennék.
2022. júl. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
En is kaptam. De nem ettol fugg a sikeres tarskereses.
2022. júl. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%
De jó tényleg, hogy naponta jönnek a "mizu? szex?" típusú üzenetek. Nem is értem mit válogatok. Minden lánynak a prosztóktól nedvesedik a bugyija.
2022. júl. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%

Amiért a turkálóban nehezebb jó ruhákat találni. Ha bemész egy turkálóba, általában hatalmas mennyiségű ruhát látsz. Mégis fél napot kell ott töltened, hogy találj 1-2 jó darabot. Miért? Mert a fele mosott, gagyi, nagy része méretben nem jó és nyilván csak egy darab van belőle, mindegyiket egyenként fel kell próbálni, nem úgy, mint egy sima ruhaboltban, ahol ha tetszik valami, az nagy eséllyel lesz a méretedben és új. És ha akarsz, 5 perc alatt kijössz egy neked tetsző darabbal, mert van egy rendszerezés, szűrés.


A fickókat, akik az ember lányára rárepülnek, nem ő válogatja meg. Sőt, aki esztelenül, mindenféle ismeretség nélkül, megláttam-megkívántam alapon ráirkál másokra, nem az önkritika és a gondolkodás jellemzi... Sőt. Tehát ott egy vegyes, összességében rossz minőségű merítés, ami elveszi a kedved a normálisaktól is. És akkor még azokról nem is beszéltünk, akiket az érdek vitt rá arra, hogy eljátsszák a jófiút, mert a prosti nem olcsó sajnos, könnyebb elhúzni a kapcsolatos mézesmadzagot, majd szex után változtatni a terven.


Anno láttam egy videót "miért nem a megfelelő srácok kezdeményeznek nálam" címmel, egy srác beszélt benne és azt ecsetelte, hogy eleve az a réteg hajlamos vadidegeneknél kezdeményezgetni, aki jellemzően nem való partnernek, mert nem minőségi, lévén az a módszer, ahogy valakit kiválaszt, akinél kezdeményez és akit randira hív, sem minőségi. Szerintem nagy igazság van ebben.

2022. júl. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%

Rengeteg a selejt.

Borzalom nehéz egy korrekt normalis helyes ferfit találni

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. júl. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
17%
Bocsánat de az adott csajok (akikre van jelentkező csak nem szuperpasik) honnan a bréből veszik hogy ők maguk szupercsajok akikhez csak a szuperpasi illik?!
2022. júl. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!