Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet normálisan ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normálisan ismerkedni?

Figyelt kérdés

Munkahelyen nem jó, ott nem az a közeg, meg nem is ezért jár oda az ember, hanem dolgozni. Buliba mindenki nyitott, csak ott meg nagy a hangzavar is, megy a zene, mindenki ittas állapotban van, el van lazulva, a szitu alkalmas is lehetne a nyitottsàg miatt, csak mégis a körülmények nem igazán optimálisak, csapatba vannak általában a lányok is, akik nem a párjukkal mennek le, nem igazán lehet normálisan kettesben egy lányt megismerni. Valszeg egyéjszakás kalandra optimális, amúgy meg nem ott találja meg az ember a párját. Ezen túl szerintetek hol érdemes ismerkedni interneten kívül, ha párkapcsolat a cél? Nehéz olyan szituációba kerülni, különösen olyan fiúnal, aki alapjában véve a hérköznapok során visszahúzódóbb, csak bulikba tud megnyilni igazán, ahol meg az említett körülmények nem az igaziak.

26/F



2022. júl. 10. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Bárhol lehet, ha tudod, hogy kell.
2022. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bárhol, ahol a szituáció hozza, ha nyitott vagy és kezdeményező. De ha ez nem opció nálad és csak 'buliba' tudsz megnyílni, de azt meg nem tartod jónak, akkor meg vagy lőve. Internettel mi a baj? Én is visszahúzódóbb típus vagyok, de neten specifikusabban tudtam keresni, kezdeményezni is könnyebb. Igaz én rendesen szűrőket állítottam be, és heti 1-2 lányt dobott fel, mégis egyszer fél év, aztán 2 hónap után találtam komoly kapcsolatot, utóbbi most már a feleségem.

Amúgy szerintem mindegy is hol ismerkedsz, a lényeg, hogy rendbe legyél magaddal, céltudatosan keress párt, és próbálj nyitott lenni (meg kedves és tisztelettudó :)

2022. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Leginkább társaságban. Pl beültök szaktársakkal iszogatni, beszélgetni egy kocsmába. Esetleg néhányan hoznak még barátokat lakótársakat.

Vagy barátokkal bármilyen összejövetel, pl szülinap stb. Összegyűlnek oda ismeretlenek is.

Hobbik kapcsán, edzéstárs stb.

De igazából bárhol, a társaság csak segít.

2022. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Ha pocakos vagy akkor sehol nem fogsz tudni lányt kapni.
2022. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!