Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 35 fölött komolyan gondolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 35 fölött komolyan gondolom a társkeresést és netes társkereső oldalak is szóba jönnek, akkor mindenkép be kell ruháznom pár 10-100000et?

Figyelt kérdés

Nem is tudom,hiszek e én ezekben,de egy esélyt megér.

Sok oldalon kiírják a hölgyek,ne csak szívezz/likeolj írj is. Ennek két lehetősége van vagy match után ingyen,vagy gondolom pénzért.Ha nem jól tudom írjàtok meg!.



#internetes társkeresés #Fizetőstárskereső
2022. júl. 11. 15:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Már sok oldalon trükk, hogy egy valós regisztrált tag megnézi lapodat, de úgy nézi meg, hogy nem is tud róla, amit az oldal üzemeltetője intéz el, hogy fizess elő:DDD


Járj-kelj az országban, kirándulj, ismerkedj úgy inkább.

2022. júl. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
Ne költs ilyenre! Miért nem ismerkedsz az utcán ?
2022. júl. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%

Felesleges előfizetni.


A társkeresőkön a külső a leges legfontosabb.


Ha nem tetszel nem indul el a csevegés.


Szóval ne fizess elő

2022. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
89%

A társkeresők kora már vagy 10 éve lejárt. Rengeteg a kamu reg, a sok iq hiányos cigány meg proli aki azt gondolja hogy ha ráír egy fél soros förmedvényt egy nőre, akkor a nagy számok törvénye alapján egy összejön neki egy dugásra. A sok hivatásos prosti is ott van, ez is egy lehetőség nekik. Se nőkent, se férfiként nem regisztrálnám magam, mert teljesen felesleges. 98%-ban alkalmi szexpartner kereső, ami tényleg arról szól hogy hogyan nézel ki. Már rengetegen kipróbálták kamu regisztrációval, vagy férfiként nőivel. Ha nő vagy, naponta kapsz az elején 20-100 közötti levelet, ez eltart egy hónapig, minden létező kan rádírt és ennyi. Ha férfi vagy, nyugodtan írhatsz több ezer levelet, biztosítalak róla hogy nem fog válaszolni senki, hacsak nem vagy egy brutális tesztoszteron bomba. Átlagos férfikénts felejtsd el, főleg hogy még fizetnél is érte! Felejtsd el, felejtsd el.


Jaaaaa, a társkereső oldalak trükkje az is, hogy alapból nem látod hogy ki és mikor regisztrált vagy mikor volt utoljára jelen. Azt hiszed hogy sok a nő, majd mikor fizettél, rájössz hogy több éve nem használt reg a többsége.


A tinder és társai szexpartner kereső appok, az is inkább a húszas generációnak. 35 felett igencsak romlottak az esélyeid, ugyanis a normális nők többsége már házas vagy komoly kapcsolatban van, a fiataloknál már öreg vagy, meg amúgy is. Sajnos ez van, ilyen korban a normalitás és a természetesség mentén gondolkodva már gyerekednek kellene lenni. Tudom, a mai világ... Ez sajnos senkit sem fog megmenteni, lehet tagadni a gravitációt is, attól még ha kiesel az ablakon, agyonütöd magad.


Szóval ha komolyan gondolod, kizárólag csak a való életben ismerkedj. Én már házas vagyok, de az elmúlt 10 évben is rengeteg továbbképzésen és tanfolyamon vettem részt, mindenhol tudtam volna ismerkedni, szerintem te is az ilyen helyekre fókuszálj. Random nők ismeretlenül el fognak hajtani, erre van 99% esélyed, ha csak nem vagy valami ellenállhatatlan Adonisz. Bár akkor nem tennél fel ilyen kérdést. :)

2022. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell 100ezreket de pàrezret megéri, mondom ezt hasonlò korosztàlyú nöként



Sok türelmet és kitartàst kívànok, nem egyszerü.

2022. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Százezret inkább magadra költs, ha van javítanivaló mondjuk a fogsorodon. Társkeresőre nem feltétlenül muszáj előfizetni, de ha így döntesz is egy tízes körül kijön pár hónapra.
2022. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Kedves 1es válaszoló!! 90%ban én is így gondolom. De,amit nem értek a hölgy azt írja. Ne csak jelölj/szívezz/jobbra húz írj is...akkor hogy??

Azért ez egy anyagi szűrő is valahol:(. Ha 20pasi csak szívezi de 1 ráír akkor az az egy nagyobb eséllyel indúl talán.(badoo premium) jó szöveggel meggyőzhrtő a lány.

De különben ez az egész netes dolog szerintem csak egy inyencség nálam..majd elmúlik.

2022. júl. 12. 12:00
 18/27 A kérdező kommentje:
14!!! Köszönöm szépen,igazából egy főállás aminek hála sok helyen megfordulok,bár koszos ruhában:(. Két mellékállás és egy tanfolyam fut most párhuzamosan az életemben, egyik se hoz szerencsét.
2022. júl. 12. 12:05
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Remélem ezt is olvassátok majd. Írtam,tanfolyamra járok. Ha ez összejön,meg akarom életem álmát valósítani és agrár vállalkozást indítani. Van egy oldal ami tematikusabb egy kicsit, ott heti 2 levelet kapok,de csak pénzért olvashatnám,félek hogy robot minden 2-3.levél.
2022. júl. 12. 12:09
 20/27 anonim ***** válasza:

En nem fizetnek tarskereson. Ugy vannak kitalalva hogy ingyenes verzio is jol mukodik csak le van butitva pl nem irhatsz akarkinek vagy csak korlatozott szamu uzenetet 1 nap.

Irj ra minnel tobb nore es hozz ossze szemelyes talalkozast amint lehet es ugy latod megvan az erdeklodes. En regen sokat tarskeresoztem de nem nagyon volt szerencsem. Ezt foleg annak tudom be hogy fiatal lanyokkal ismerkedtem akiknek nagyobbak az igenyeik, alomvilagban elnek, de en is csak 25 korul voltam, tehat nem is akartam 30 eves nokkel ismerkedni. Mondta nekem valaki hogy mas ez huszon evesen es mas harminc felett. Masok az elvarasok, masok az igenyek. 30 eves no mashogy gondolkodik mint egy 22 eves.

Az en tapasztalatom az hogy az elso talalkozasnak nagyon sok minden eldol. Csak olyan kepet tolts fel ami a valosagot adja vissza, ne photoshoppolt kepet, ne csak azt amin epp a tengerparton feszitesz, ne csak az arcodrol tegyel fel kepet.

En 3 evig nyomtam de nem folyamatosan, voltak szunetek kozte de vegul sajnos nem jartam sikerrel, viszont osszehoztam legalabb 20 elso randit, ha nem is 50-et :D

Illetve volt 2 csaj akivel 2szer vagy annal tobbszor talalkoztam de nem lett belole semmi, az egyiknel en dontottem ugy hogy ez nem fog menni.

Biztos volt olyan is akinek alapbol bejottem de en rontottam el valamit.

2022. júl. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!