Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 35 fölött komolyan gondolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 35 fölött komolyan gondolom a társkeresést és netes társkereső oldalak is szóba jönnek, akkor mindenkép be kell ruháznom pár 10-100000et?

Figyelt kérdés

Nem is tudom,hiszek e én ezekben,de egy esélyt megér.

Sok oldalon kiírják a hölgyek,ne csak szívezz/likeolj írj is. Ennek két lehetősége van vagy match után ingyen,vagy gondolom pénzért.Ha nem jól tudom írjàtok meg!.



#internetes társkeresés #Fizetőstárskereső
2022. júl. 11. 15:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Az előfizetés konkrétan arra jó. hogy bárkire rá tudsz írni. Ez meg azért nem jó, mert akivel nem volt match, azzal nem véletlen nem volt..
2022. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Match után tudsz írni ingyen - szerintem is teljesen ok így.
2022. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

#1: illetve nagyobb esélyre dob fel, mint potenciális partner. Ez azért nem elhanyagolható.

beruházhatsz, ha gondolod, de igazán úgy sem lesz könnyű

2022. júl. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ebben is van valami, de szerintem érdemi javulást ez nem hoz egyezések terén.
2022. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kell beruházni. Az ingyenes appal is ugyanúgy lehet ismerkedni
2022. júl. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
58%

35+-os FÉRFI, nem szorul rá netes baromságokra.


Az életben pedig kell pénz a nőkhöz.

2022. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Ingyenes oldalak is vannak.
2022. júl. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Biztos nem költenék ennyit.
2022. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ingyenes verzió nem működik, nem fog a fizetős sem.


A 10km-t sem a 230 000 ftos nike cipő futja le helyetted, hanem te, életedben először potenciálisan egy 15 000 ftos alapdarabban.

2022. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%

A netes társkeresés egy illúzió, ha szerencséd van talán, mondom TALÁN lehet belőle valami. Az igazi ismerkedés a való életben történik, ahol először az ember felületesen ismeri meg a másikat, majd egyre többet érez iránta.

A netes társkeresés meg ennek az ellentéte. Egy pár fotó alapján történik a a nagy szerelem, majd mindez az első találkozáskor szertefoszlik. Virtuálisan sosem az illetőbe fogsz bele zúgni, hanem egy álomképbe amit te magad alkottál. Mellesleg az egész erőltetett, ugyanis nem ismered az illetőt, de máris már párként tekintesz magatokra. A nagy számok törvénye alapján meg komolytalan is az egész.

2022. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!