Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 35 fölött komolyan gondolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 35 fölött komolyan gondolom a társkeresést és netes társkereső oldalak is szóba jönnek, akkor mindenkép be kell ruháznom pár 10-100000et?

Figyelt kérdés

Nem is tudom,hiszek e én ezekben,de egy esélyt megér.

Sok oldalon kiírják a hölgyek,ne csak szívezz/likeolj írj is. Ennek két lehetősége van vagy match után ingyen,vagy gondolom pénzért.Ha nem jól tudom írjàtok meg!.



#internetes társkeresés #Fizetőstárskereső
2022. júl. 11. 15:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Én 31 éves nőként most vállaltam egy 1 hetes Badoo Prémiumot. Nekem muszáj volt, de ez részben az én hibám is. Nem voltak matchek. Sok férfi kapcsán éreztem úgy, hogy túl jó hozzám, aztán kiderült, hogy ő nem feltétlenül így gondolja... Olyan "jól" szelektáltam, hogy kb. 2 hét után a Randik résznél már nem tudott feldobni senkit, az Emberek a közelbennel semmire nem mentem. Egyébként is látni szerettem volna, kiknek tetszem, és adott esetben ezt viszonozni.

Megjegyzem, valószínűleg így sem fogom megtalálni, akit szeretnék. De legalább elindulnak beszélgetések, aztán hátha mégis... Előfizetés nélkül idáig sem jutottam el.

2022. júl. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

21

Eteted a félkarú rablót inkább, mint kimozdulva szobából és kibújva telefonból az életben ismerkednél...

2022. júl. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

#22:

Ez is egy nézőpont... Meg is állja a helyét, mert az életben sokkal jobb, szerintem csak ott tudjuk megfogni egymást.

DE: Nekem nincs hová kimozdulnom. Nem vagyok bulizós, eljárós hobbim sincs. Céltalanul lófrálni az utcán vagy kiülni a padra egy parkban nem gondolnám megoldásnak. Marad ez vagy várhatom hiába, hogy egy szép napon majd véletlenül becsenget. Szerencsés, akinek ebben a korban még van lehetősége élőben ismerkedni. Én pedig nagyon bánom, hogy régen, amikor talán nekem is lehetett volna, nem fektettem bele különösebb energiát. De ez a hajó már elment, most mit tudok csinálni?

2022. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

23

Padra, miért nem tudsz kiülni egy könyvet olvasni?

Szerinted két szobanövény életet élő kimozdulna egy taliért? Mind a kettő várja a csengető galambot otthon...ez esélytelen találkozás, ugye tudod...

Mindig van hova kimozdulni csak akarat nincs...közért, parkba sétálni...stb.

2022. júl. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

#24:

Meg tudom tenni, csak nem látom értelmét. Ma már szerintem nem szokás így odamenni a másikhoz, teljesen ismeretlenül. Nincs is mi alapján kapcsolódni ebben a formában, csak a kinézet. Még azt sem lehet tudni egymásról, hogy egyáltalán egyedülállók vagyunk-e. Akkor már inkább a netes társkereső, még ha az sem a legjobb megoldás.

Szerintem egyébként igen, egy taliért kimozdulnánk, miért ne? Én is megtettem, mások is. A baj ilyenkor inkább azzal van, hogy nincs meg az a plusz, nem mozgatjuk meg egymást. Lehet, hogy alapból is így lenne, de biztos vagyok benne, hogy maga ez a célzottság, erőltetettség rengeteget ront a helyzeten, természetellenes, görcsös az egész. De itt megint oda lyukadok ki, hogy ha nincs más lehetőség, akkor mit csináljon az ember? Törődjön bele, hogy ennyi volt, így járt, egyedül maradt?

2022. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

25


Ülni a gép előtt toplisan persze kényelmesebb és várni egy fikciónak beköszöntét, mennyivel értelmesebb???

Neten ugyanúgy mesét kaphatsz-sőőőt, de élőben a hazugság a hanglejtésen-testbeszéden legalább jobban észlelhető, mint egy vigyori fejes üzenetben.


Semmibe nem kerül egy padon beszélgetni vagy köszönve helyet kérni, majd beszélgetést kezdeni a szimpi egyeddel...

Senki sem tiltja a padra leülést-beszélgetést...vagy bármi más személyes ismerkedési lehetőséget csak a lustaságod szab határt, mint sokaknak.


Talán ülj ki a padra és onnan keres neten társat..na, az menne vajon?

2022. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
23. Az egész net csak egy virtuális álom. Sosem látod a másikat, így csak elképzeled az ideálod. Én a netes ismerkedésben vér profi vagyok férfi létemre, a kommunikációm nagyon jó, a természetem is. Sajnos én azt tapasztaltam, hogy nagyon könnyen belém szeretnek a nők, de ezt hamisnak tartom. Én magamból indulok ki, ez egy extrém könnyű szórakozás, és nem több. A randik nekem okoznak csalódást, mert sosem azt kapom amit várnék. Én befejeztem már egy éve az online életet, a való életben ismerkedtem. Azóta megtaláltam akit kerestem. Ami még nagyon zavart az az, hogy biztosra veheted hogy nem csak te vagy az egyedüli.
2022. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!