Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Senki nem keres olyan férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senki nem keres olyan férfit mint én?

Figyelt kérdés

Másfél év alatt szinte mindent próbáltam már, csak a rádióban nem mondtam be, hogy párt keresek, de mintha nem létezne hozzám hasonló lány a földön.


Rólam pár szóban:


29 éves Miskolci férfi vagyok ,185 centi magas,férfias alkat.


Szeretem a természetet és az àllatokat,van is 2 cicàm,de nem élnek velem ,mert nem szeretem az állatokat a lakásban .


Kedves ,figyelmes ,megértő ,empatikus ,szeretetteljes ,gondoskodó,ragaszkodó,végtelenül őszinte és hűséges vagyok.


Nem igazán vagyok tàrsasági ember, szívesebben töltöm az időmet a pàrommal, kettesben.


Határozott vagyok,de mellette érzelmes is ,szívesen beszélgetek mélyebb dolgokról.


Nem lehet megbántani és megsérteni szinte semmivel.


Szeretek biciklizni, túrázni, filmezni,moziba vagy színházba járni, olvasni,sétálni.


Nem iszom, csak ünnepekkor egy picit , nincs semmilyen káros szenvedélyem.


Nem szeretem a testékszereket és a tetoválásokat,ezért rajtam egyik sincs.


Ami pedig nagyon fontos ,mert ez szokott lenni a kritikus pont,nem szeretnék gyereket a jövőben.


Tényleg ennyire reménytelen a helyzetem?


Köszönöm előre is a segítséget :)



2022. júl. 19. 18:05
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedés rovatba írd szerintem, itt a sima topicba megy a harc meg a másik osztàsa
2022. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Sok 10 kérdést írtam már oda is, de nem sok haszna volt :D
2022. júl. 19. 18:35
 3/49 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj! Őszinte leszek. Amiket leírtál, az alapvetően senkit se érdekel, sőt inkább taszító. Amolyan magyarázkodásnak, önsajnálatnak tűnik. Sőt, feltehetik a kérdést, hogy csak ennyi? Sőőőt, ezeket a férfidk többsége ugyancsak leírhatná.

Na meg egy kicsit dedós is. 29 évesen ciki azzal bemutatni magam hogy vannak macskáim, szeretek biciklizni, filmet nézni, meg szeretem a tetkókat. Hidd el, ezek nem fogják felkelteni egy nő érdeklődését. 3 mondat elég, de az legyen olyan, amitől beindul az agya, és ő akarjon kérdezni.


Nálunk anno egyetemen be kellett mutatkozni szervezési és vezetési ismereten, na ott megtanították mit jelent a kompetencia. Indulj el ezen az úton!


Oké, nálam magas volt a mérce pro és kontra, nálad hogy mi van azt nem tudom.

2022. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%

"Másfél év alatt szinte mindent próbáltam már, csak a rádióban nem mondtam be, hogy párt keresek, de mintha nem létezne hozzám hasonló lány a földön.



Rólam pár szóban:



29 éves Miskolci férfi vagyok ,185 centi magas,férfias alkat."


És miben reménykedsz?

Becsönget Piroska, hogy "itt vagyok"?


1. Kellene legyen kiszemelted és annak udvarolni, ez a pártalálás módja, ezt 29 év alatt nem tudtad kideríteni?:)

2. Magadról beszéltél. És?.... Akkor most mi van?

2022. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

Nos, nem igazán tudom mit vártok el tőlem, de tessék itt a lehetőség, adjatok tanácsot, hogy miként tudnék hozzám hasonló nőt találni, mert nekem nem sikerült másfél év alatt még hasonlóval se találkozni.

Szóval várom az ötleteket :)

2022. júl. 19. 18:55
 6/49 anonim ***** válasza:
66%
Nekem már a macskas részből lejön a lényeg. Nem értesz hozzájuk, így nem is kellenel.
2022. júl. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

Nem értek hozzájuk? :D

Amúgy 2 mentett cica, akik azóta boldogok és szép életük van :)

2022. júl. 19. 18:58
 8/49 anonim ***** válasza:
0%
Ja, két évig, amíg el nem üti őket egy autó, kapnak el valamilyen betegséget vagy mérgezik meg őket a szomszédok. A “boldog” kijaros macskák élete…tudom, mert állatmentő vagyok.
2022. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

ŐŐő, és azt is tudod hogy egy barátomnál vannak és benti macskák? :D

Jobb lenne szerintem ha nem vonnátok le következtetéseket hiányos információk alapján :)

2022. júl. 19. 19:14
 10/49 anonim ***** válasza:
100%

Jól írja a #3-as:

Végtelen bullshit az egész. Felsorolsz néhány külső paramétert, ami bármi is lehet. Pl. "25 éves Gizi, 170cm, 60kg, nőies alkat": lehet egy kapafogú, banyaorrú, 0 mellű csaj, akinek van valamennyi hátsója. De ugyanezzel lehet fullos, top insta-maca is...


Aztán olyan dolgokat szeretsz, mint az emberek 90%-a. A cicás rész viszont ultragáz: írod, hogy van 2 macskád, de nem nálad. Erre már adja magát, hogy akkor biztos anyuéknál vannak, de anyu jó fej, megengedi, hogy a sajátodnak hidd őket. Aztán ha már ilyen rendes, akkor biztos a ruhákat is kivasalja, küld kaját stb... Az egész nem a "férfi", hanem a "kisfiú" képet erősíti.


Jön a full sablon, pozitív belső tulajdonságok felsorolása, ami vagy igaz, vagy nem.


A "csak ünnepkor picit iszom" a legtöbb mai csajnak negatív. Egy 50-es, kalapban Suzukit vezető fószer képe ugrik be, aki szidja a mai fiatalokat. Esetleg egy alkoholista családtag által traumatizált egyén vagy egy sportbajuszos tini... De semmiképp sem a menő csávó.


Nem szeretnél gyereket. A nők többsége igen, szóval ez tényleg gond. De még nagyobb baj, hogy 2 okból nem akar egy férfi gyereket:

1. Öntörvényű macho, aki xarik a társadalmi elvárásokra, mindig a saját útját járja, amúgy is nőiesnek tartja a babázást. (Tipikus rosszfiú, csak neki gyakran lesz gyereke, mert a sok közül valamelyik nője teherbe esik, de ráhagyja a dolgot a nőre.)


2. Lélekben még ő is gyerek, ezért szép, hogy nem akar kötöttséget, felelősséget és fúúúj, undi a kisbaba, a cicák amúgy is cukibbak.


Tippelhetsz, hogy te melyik vagy a 2 közül...


Érted, hogy miért nincs sikered, vagy Csernus féle, rövid kegyetlen választ is akarsz?

2022. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!