Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg képes a sok nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg képes a sok nők általi elutasítás egy 39 éves (viszonylag fiatal) férfit arra ösztönözni, hogy felakassza magát? Pár napja egyik ismerősöm tette ezt, mondván nem szereti senki, egy nő sem. Van egy gyereke, árva maradt.

Figyelt kérdés
Meg persze van a másik véglet, aki agresszív lesz, szinte őrült és ha elutasítát kap, akkor szinte mindenki szeme láttára agyonveri a nőt. Ennyire szélsőségesen képesek a nők befolyásolni egyes férfiak pszichéjét?
2021. febr. 2. 16:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Nagyban hozzájárul az adott ember hajlama, gondolkodása, lelki világa. Ritka de nem egyedi eset sajnos.

Részvétem!

2021. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem simán. Én ugyan nő vagyok, és még csak 30 leszek, de sosem voltam kelendő, és mostanra összehoztam kis híján 7 év teljes egyedüllétet, tehát nem olyat, mint más nők, hogy ugyan "szinglik", de van legalább egy vagy több dugópajtijuk. Mire 39 leszek, ez ugye 17 év lesz. Már most is leírhatatlanul frusztrált és meg-, illetve elkeseredett vagyok, abszolút el tudom képzelni, hogy 9 év múlva idáig jussak, igazából már most is sűrűn gondolok az öngyilkosságra.
2021. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%

"Mire 39 leszek, ez ugye 17 év lesz."

Vagyis csak 16, bocs.

2021. febr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%

Az persze nem lehet ok az elutasításra, ha egy szélsőségesen gondolkodó gyökér, és választhat a nő, hogy agyonveri, vagy öngyilkossággal fenyegeti. Testi vagy lelki bántalmazás, hm, hm, nehéz választani. Akkor inkább a jó kis egyedüllét, férfi nélkül, köszi.

Amúgy te írod, hogy neked elmondta, mit tervez, de te se léptél. Nőből vagy?

Gyereke kitől van? A gólya hozta? Valaki ezek szerint szerette, csak elcseszte.


Véleményem szerint nem kell mindig mindenkit megmenteni. Van, akit nem lehet, és van, akit nem érdemes.

2021. febr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem itt más is lehetett a háttérben. Nem hiszem, hogy valaki csak azért lesz öngyilkos, mert egyedülálló. Pláne, ha már van egy gyereke is.
2021. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez önértékelési zavar inkább, és más összetett probléma. Azért jó esetben, lehet magadról pozitív jó, egészséges képed akkor is, ha nem jönnek össze a kapcsolatok, nincsenek sikereid a nőknél..
2021. febr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Az ilyen nő mellett ia megtette volna.
2021. febr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Már ahhoz is szélsőséges lelkivilág és minden téren kudarcos élet kell, hogy egy sima gyerektelen (szűz) 39 éves öngyilkos legyen.

Na de így, hogy gyereke van... itt tényleg nagyon nem stimmelt valami.

2021. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez elsősorban az adott férfin múlik, ehhez egy bizonyos lelki- és gondolkodásvilág kell. A kérdésben szereplő férfi esetében nem lehet másokat felelősségre vonni, pláne úgy, hogy ő hagyta magára a gyerekét.
2021. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%

Ó, mert az nem szélsőséges, aki leszólít egy nőt, az nemet mond, és utána nyilvánosan "agyonveri"? Az ilyennek én adnék kötelet.

Amúgy senki se lett öngyilkos, csak burkoltan hisztizik, hogy 39 évesen se jutott puncihoz, ezért kárt fog tenni valakiben, vagy egy nőben, vagy magában. Utóbbit javaslom, mert a kudarcért önmaga felelős, és nem egy random nő, akit akkor lát először.

2021. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!