Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnetek egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnetek egy sráccal akkor, ha értelmes, ad magára, nem néz ki rosszul, de szűz?

Figyelt kérdés
2022. júl. 22. 19:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Ha max 18 éves lennèk, akkor igen.
2022. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
amennyiben 25 alatti.
2022. júl. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

És afölött miért nem?

Tényleg érdekel a véleményed.

2022. júl. 22. 19:09
 4/19 anonim ***** válasza:
55%

Attól függ mennyi idős és mennyire fogott meg. 26 éves vagyok, már most is neccesnek találom, ha valaki, soha nem volt együtt senkivel a korosztályomból. Ha nagyon megfog, ha valóban értelmesnek és értékesnek találom, akkor adnék egy esélyt a dolognak. De nehéz elhinnem, hogy valaki, aki, akár csak nagyjából kerek, 8-10 év alatt egy kósza barátnőt se talált, akivel elég ideig együtt lett volna, hogy szex legyen. Márpedig, ha olyan komoly defektje van, hogy eddig mindenki nemet mondott, akkor az nálam is kizáró tényező lesz.

Ha nálam fiatalabb, az meg azért lesz kizáró tényező.

2022. júl. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%
Komolyan ennyi retadrált van az oldalon? Egy csomó 30 as szűz férfi van! Mind defektes lenne? Az öcsém egy nagyon jó srác. Vele is csak annyi a baj hogy egész életében túlsúlyos volt. Ez pont elég volt hogy soha senki nem jött vele össze.
2022. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

"értelmes, ad magára, nem néz ki rosszul,"


Ennyi nekem nem elég ahhoz, hogy összejöjjek valakivel.

2022. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Az úgynevezett defekt az hogyha ezt elmondja magáról. A többi vizionálás csak a női csordaszellemnek tudható be
2022. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
#7: na persze, mert szerinted aki egy minimális emberismerettel bír, az nem veszi le azonnal az illető viselkedéséről, megnyilvánulásaiból?
2022. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
25 felett azért nem, mert ha értelmes is, jól is néz ki, akkor valami nyomós oka van, hogy soha nem volt barátnője.
2022. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

5, a túlsúly pl. nálam is kizáró ok. Ahogy írtam, ha minden nő nemet mondott valamiért az elmúlt 8-10 évben, akkor gyanús, hogy az nálam is kizáró ok lesz. Nem tévedtem az öcséd esetében sem. Hiába jó ember valaki, ha taszít a külseje. Sőt, önmagában az is kevés, hogy jó ember és mondjuk vonzó, volt ilyenre is példa. Hiába tetszett a külseje, hiába volt amúgy rendben, mert ettől még nem lett vonzó az, aki ő, mert olyan tulajdonságok hiányoztak, amik nekem kellenek a vonzalomhoz.

De az alap állításom tartom, ha valamiért mindenki más is nemet mondott, valószínűleg nálam se lesz igen a válasz.

2022. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!