Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a legjobb módszer, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb módszer, hogy túltegyük magunkat valakin, akit nem érdeklünk?

Figyelt kérdés

2022. júl. 24. 17:39
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Nincs bővebb magyarázat. Van egy srác, aki nagyon bejön, de neki teljesen közömbös vagyok. Úgy viselkedik velem, mint bárki mással.
2022. júl. 24. 18:57
 12/26 anonim ***** válasza:

Szar ügy.


Nem foglakozz vele! Sportolj az leköt.

2022. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Többen mondtátok a sportot, jó ötlet. Amúgy is ellustultam mostanában. Ebben a melegben nehezebben veszem rá magam a mozgásra, de ez jó motiváció lehet.
2022. júl. 24. 19:08
 14/26 anonim ***** válasza:
Ebből még semmi nem derül ki. Mert ha mondjuk közeledtél felé vagy volt köztetek valami vagy szerelmet vallottál és úgy kerül, az teljesen más. Másabb, mint amikor csak messziről vizslatjátok egymást.
2022. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok vele, hogy nem hiszek a taktikázásban, jelek keresgélésében. Ha egy férfinak tetszik egy nő, akkor nyit felé, tesz lépéseket. Ha nem tesz semmit, az azért van, mert az adott nő nem érdekli szerintem.
2022. júl. 24. 19:38
 16/26 anonim ***** válasza:

#15

Nagyon félénk, visszahúzódó emberekről hallottál már? Akik még akkor sem kezdeményeznének a másiknál, ha egyértelműen tudatnák velük, hogy tetszenek az adott fiúnak/lánynak.


Nem mindenki olyan nagydumás, hogy csak úgy lazán bepróbálkozzon valakinél.

2022. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Hát ő nem félénk. Ha akarna valamit, egész biztosan merne próbálkozni. De azért köszi.
2022. júl. 24. 19:47
 18/26 anonim ***** válasza:

"Úgy nem érdeklem, hogy akarjon tőlem valamit."


Mit akarjon?

2022. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam. Én már bánom, hogy nem jártam utána, mert nem biztos, hogy nem volt kölcsönös, de már sose fog kiderülni 😭

A sport nagyon jó, de nem múlik el tőle. Én sportolok, imádom, de a pasit továbbra is ugyanúgy. Annyi, hogy sport közben kénytelen vagyok koncentrálni, addig se gondolok rá, de napi 24 órában meg nem lehet sportolni🤷🏼‍♀️

2022. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem számít hogy kezdeményező -e vagy sem, ha ghostingol vagy offol az azt jelenti nagy eséllyel, hogy nem sokat jelentesz neki.
2022. júl. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!