Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Tinderen minden nő kikosaraz szinte?

Figyelt kérdés

Szerencsére nagyon sok matchem van hetente, ezért van kire ráírnom, viszont nagyon sokan nem írnak vissza, pedig nem valami sablon szia mizu szöveggel írok rá a lányokra, hanem mindenkinél személyre szabom.


Mégis alig írnak vissza, ha valaki vissza is ír, és esetleg más platformon beszélgetünk utána (pl Messenger), akkor is ha randiról van szó csak megy a terelés, hogy majd talán 2 hét múlva, vagy csak szimplán Messengerre áttérve ghostingolnak.


Voltak randijaim Tinderről, de nagyon sok elutasításban volt részem.


Egyáltalán minek adja meg valaki a Messengerjét/a telefonszámát, ha utána ghostingolnak ott, vagy nem érnek rá randizni soha?


2022. júl. 24. 20:05
 1/6 A kérdező kommentje:

És most nem incelkedni akarok, meg a nőket hibáztatni, hanem tanácsokat, hogy hogyan tudnék ezen javítani.


Esetleg más platformon kéne ismerkednem? Esetleg élőben odamenni más lányokhoz?

2022. júl. 24. 20:06
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Próbálj alsóbb kategóriás csajokat keresni, ők válaszolnak, nem terelnek. Én egy fiús túlsúlyos lánnyal beszélgettem, fantasztikus személyisége van, örülök, hogy rátaláltam és adtam neki egy esélyt. Azóta volt már több randink is.

Ha komolyat keresel akkor érdemes leadni az igényekből kicsit.

Hozzátenném, hogy én sem nézek ki rosszul, de a nők 99% ghostingol aki tényleg top kategória.

26/F

2022. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egyszerre több emberrel beszélünk, és én max 3 beszélgetést tudtam fenntartani míg aktív voltam társkeresőkön. szóval azért válaszol csak később, mert addig másvalakit dobott vagy ghostingotl

téged ghositngolhat azért mert beszélgetés lpaján nem vagy szimpi vagy mert összejött neki mással

a tanácsom, hogy legyél kitartó, mindenképp írj rá a lányra és aktívan próbáld tartani a kommunikációt. így megérzed, ha csak talom vagy. illetve egyszer hagyd meghalni a beszélgetést megnézni, hogy a lány feltámasztja-e. pl egy igen-nem kérdésre adj 2 szavas választ és pont. ha utána nem ír 2 hétig akkor nem érdekelted annyira, de ha felhoz más témát, vagy folytatja, akkor nyerő vgy

2022. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Saját tapasztalatomat írnám le. Jelenleg is fent vagyok Tinderen, bár hibernáltam a fiókom. Már a sokadik randin vagyok túl egy sráccal, de még mindig nem tisztáztuk, hogy mi van kettőnk között, ezért én sem töröltem még magam és látom, hogy ő sem. Előfordul, hogy a régebbi matchek közül ír valaki, de szinte nem is nézem a Tindert, így van, hogy egy hét is eltelik anélkül, hogy megnyitnám.


A Messengeres probléma...Előfordult, hogy megláttam a Facebook oldalát és köszönőviszonyban sem voltak a képei az ottaniakkal. Bár én őszintén meg is írtam, hogy ne haragudjon, de nem...(pl.: Tinderen nem látszódott, hogy a fogai nincsenek túl jó állapotban...)


Nálam inkább Instán volt ghostingolás a férfi oldalról. Gondolom nem volt szimpi, hogy én nem követem be. :D


28/N

2022. júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok fent semmilyen társkeresőn és lány vagyok, de amikor kis ideig (pár napig) fent voltam, azért nem jelöltem vissza senkit, mert mindenkinek izzadsagszagu bioja volt vagy ha esetleg vissza jelöltem és beszélgettünk, ugyanaz a túlzott próbálkozás. Nem jó ez. Tinderen nem is voltam fent, de fb társkeresőn senki nem ütötte meg a szintet és most nem csak kinézetre gondolok, hanem személyiség meg úgy mindenre… esküszöm még azok a srácok is tiszta lúzerek ott, akikért amúgy a legtöbb lány csorgatja a nyálát és “jó pasinak” számít
2022. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Máshol is ugyanez van, a társkeresőket sok nő csak unaloműzésnek/egotuningnak használja, meg egyébként is mindenütt sok a kamuprofil, csak hogy előfizess. Egyébként nekem az a tapasztalatom, hogy gyakran maguk a nők is túlértékelik magukat, felfelé taposnak. Én pl. férfiként elég vékony vagyok, a 178 centimhez csak 60 kiló. Ehhez képest pl. Badoo-n sokszor jött az értesítés, hogy "X. Y. rád szavazott", és mikor megnéztem az illetőt, láttam, hogy olyan nőről van szó, aki van vagy 100 kiló, ráadásul egy nagy fej a profilképe, az egész képet betölti a feje. Én sem vagyok Brad Pitt, de azért na... Vagy mondjuk megadtam, hogy diplomás vagyok, erre megjelöl a valószínűleg 8 általánost végzett, többgyerekes anyuka. Nem feltétlenül diplomást keresek, de nem hinném, hogy egy tanulatlan emberrel együtt tudnánk élvezni mondjuk egy operaelőadást vagy el tudnánk beszélgetni egy komolyabb filmről. A másik nagy vicc az, hogy a nők mindenféle elvárással állnak elő (nézz ki jól, legyen fasza önéletrajzod, írj személyre szabott, frappáns, zseniális bemutatkozó üzenetet, amivel elvarázsolod őket), közben meg nem is reagálnak, illetve van egy rakás olyan nő, aki még arra sem képes, hogy legalább előfizessen, vagy hogy normálisan kitöltse az adatlapját. Nyilván sok olyan ember van, akinek egyszerűen nincs más lehetősége az ismerkedésre, de én azt mondom, hogy ha egy férfi megteheti, akkor inkább ne társkeresőkön próbálkozzon, annál kb. bármi jobb. Én is csak kényszerből próbálom ezt a lehetőséget is, de egyre inkább azt látom, hogy nincs értelme.
2022. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!