Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha én még nem számítok befutot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én még nem számítok befutottnak az életben, akkor ne is ismerkedjek korombeli nőkkel? 28/F

Figyelt kérdés

Van egy lakásom, amin már csak 8 millió hitel van miközben a lakás ennek a többszörösét éri, van pármillió félretett pénzem és egy használt autóm. Ezeket csak azért írom, hogy a huszonéves korom sem semmittevéssel töltöttem, hanem pénzt kerestem. Viszont ami igaz, hogy még nincs rendes végzettségem, pláne karrierem. Dolgoztam és éltem külföldön jó néhány évet összesen onnan szereztem viszonylag sok pénzt viszonylag fiatalon, illetve amikor rájöttem többet akarok, akkor 25 évesen elkezdtem itthon egy gazdasági egyetemet, amivel csúszok is, de 30 évesen meglesz a diplomám. Gyakornokként dolgozom évközben a suli mellett a leendő szakmámban, illetve nyaranta most is kijárok külföldre dolgozni, hogy sok pénzt keressek.


Mégis azt érzem hiába anyagilag talán a korombeli átlagnál jobban állok, de mert nem állt még be az életem egy adott irányba (fix jó végzettség, fix jól fizető meló, karrier) ezért nem érek annyit, mint azok akiknek lehet nincs vagyonuk vagy millióik, de a diploma, karrier már megvannak.

Ahol tanév közben dolgozom gyakornokként az egyetem mellett cégnél, ott is vannak korombeli 25-30 közti csajok, akikkel azt érzem nem vagyunk egy szinten, hiába nekem 2x több az éves bevételem mint nekik (a külföldi nyári munka miatt) vagy van saját lakásom, de még csak gyakornok vagyok és mellette még diák is. Ez normális? Mit gondolsz erről?


2022. júl. 27. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Miért a pénzhez és a végzettséghez kötöd az ismerkedést?
2022. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Mindez, amit felsoroltál, kérdező, csak akkor számít, ha azonnali családalapítás céljából akarsz ismerkedni, kérdező.
2022. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne olyat keress, aki ezek alapján ismerkedik. De hajrá.
2022. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Mert megvan a fejemben, hogy egy X éves embernek hol "kell" tartani az életben ideálisan, mindezt magamra is vonatkoztatva és valahogy szorongással tölt el, hogy én még nem tartok ott.


2. 28 vagyok, ha nem is jövőre, de 30-35 éves korom közt el tudnám képzelni a családalapítást, ami már mindjárt itt van.


3. Köszi! Sokszor azt érzem valamit ebből én képzelek be magamnak, de tényleg van bennem feszkó ez miatt.

2022. júl. 28. 01:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben voltam, 28 évesen fejeztem be az egyetemet mert szakot váltottam, viszont előtte már dolgoztam ezért volt pénzem, bár az is igaz nem engedhettem meg magamnak hogy nagylábon éljek.

A véleményem hogy lehet ismerkedni, viszont kétségkívül hatalmas hátrány ilyen "idősen" egyetemistának lenni, mert a nők szemében azt a benyomást kelted, hogy nem tudod mit akarsz, egy tróger vagy.

2022. júl. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na de sok nő is van így vagy még így se. Hány pár él albiban, hányan tanári vagy eladó fizetésből... stb. De egyszerűen nem az anyagiak alapján kell meghatározni magadnak, ki vagy. Nem így kell bemutatni magad, hogy felsorolod, mid van és ugye neked kevés... Lehet ezzel elüldözöd pont, mert leszűri, hogy ebben méred az embereket, ilyen a róla és önmagadról, a párkapcsolatokról alkotott képed. És hogy már bemutatkozáskor kisebbségi komplexusod van. Ez ilyen passzív agresszív ("úgyse fogsz elfogaddni és még csalódottabb és leszek miattad") és nem vonzó. Ki vagy te, aki nem a projektjeid vagy? Te mit akarsz egy társtól? Azt szedd össze. És legyél kíváncsi a másikra, ne a szorongásaid akard gyógyíttatni vele.
2022. júl. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!