Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit írjak társkeren másoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak társkeren másoknak ha mindig nekem kell témázni?

Figyelt kérdés

Valamiért csak várnak állnak, "kérdezz nyugodtan bármit" és ezek mennek. Mindig nekem kell érdeklődni a másikról, témákat kitalálni, alakitani a csetet de talán a találkozót is, hogy hova menjünk mir csináljunk meddig legyünk. De én meg nem vagyok jó ezekben.

Így nehezen válaszolok, mert nehéz kiizadni vmit.

Például írja hogy mennek este a barátaival valahova. Írtam de jó nektek képek is jöhetnek. Küldött kajáról képet. Mert ezek szerint akkor ettek is.

Írtam hogy ez tök jó. És megint nem tudom mit írjak a másik meg nem viszi tovább.



máj. 1. 05:41
1 2 3 4 5 6
 1/53 Noren1989 ***** válasza:
73%
Szerintem mihamarabb tereld a személyes talàlkozó fele a dolgot, mert ez így kb wasting your life...
máj. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:

De ott is ez megy. Minden ugy van, ahogy én vezetem az egészet. Azt is hogy találkozzunk összefussunk ráér e és aztán

"hogy hova menjünk mit csináljunk meddig legyünk. " mikor legyen a következő.


Mintha nekem kéne a pasikat "szórakoztatni", érdeklődni kedveskedni "feldobni a napját", meg hogy ne unatkozzon, fordítva én kb semmit nem kapok.


Kb "ahova teszem ottmarad".

Minden rajtam múlik mindig.

máj. 1. 06:30
 3/53 anonim ***** válasza:
75%

Ez azért van, mert nem kellesz nekik eléggé. Ha bejönnél a pasinak, akkor teperne ezerrel.

Akivel ennyire nyögvenyelős az eleje is, arra ne pazarolj időt. Akivel online is működik a csevegés, erőlködés nélkül, azzal érdemes találkozni. Sajnos még ott is kétesélyes, hogy személyesen nem jön a vonzalom, nincs kémia.


Az online társkeresés sajnos ilyen. Rohadtul időrabló, rengeteg zsákutcával, pocsék első randikkal, és rohadt sok próbálkozás után lesz belőle egy kezdődő kapcsolat. Ami aztán ki tudja, hogy meddig tart. Pont ez a gond, hogy a személyes találkozóig is hosszú az út, de csak ott derül ki, hogy egyáltalán akarjátok-e a másikat megismerni. Mondhatni mínusz három szintről indultok.

máj. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:

A legtobben csak ugy ismerkednek csetelnek hogybmit számít egy adatlap kit érdekel?

Van kint egy képem és ennyi az adatlapom. (Plusz magasság meg ilyen adatok.)

máj. 1. 07:37
 5/53 A kérdező kommentje:
Az egyik elkérte a számom erre nem hív meg semmi nem is ír
máj. 1. 07:37
 6/53 Noren1989 ***** válasza:
100%

Noshàt, akkor: sajnos nem jössz be nekik. A lehetséges strigula vagy.


Külsőddel is vannak komolyabb gondok?

máj. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Eddig mindenkinek bejöttem mikor randiztunk. Mindenkit en offoltam eddig. Nemhinném hogy külső a problem.
máj. 1. 07:41
 8/53 anonim ***** válasza:
100%

Uh ez durva, azt akartam eleinte irni, hogy természetes, hogy az első randit a férfi szervezi le, mert szexi a határozottság és a magabiztosság, de aztán olvastam, hogy te vagy a no.

Ha ennyire kell teperni valakinél, az nem akar veled ismerkedni, csak jobb híján idotoltesnek jó vagy, amíg nem találnak egy szimpatikusabbat. Az ilyenekkel, akikkel 2-3 napig sem tudtatok fenntartani egymás érdeklődését, minek messze el személyes talira?

máj. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 Noren1989 ***** válasza:
100%

#8, mert egyedül érzi magàt és ad esélyt a dolgoknak.


Mondjuk szerintem feleslegesen, és valami fel nem vàzolt probléma lesz itt még...

máj. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem aki ilyen tutyimutyi, azt hanyagolni kell. Te sem azért keresel társat, hogy irányítgasd, terelgesd. Arra ott van az anyja.

Nem gondolom hogy veled lenne a baj. Ha egy srác nem érdeklődő feléd, akkor csak saját maga érdekli. Ha pedig teszetosza, akkor soha semmit nem fog megoldani, neked kell majd mindent. Tenni sem fog a kapcsolatotokért semmit sem. Ilyen a mai fiatalok nagy százaléka.

Te milyen idős vagy, ha szabad kérdeznem?

máj. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!