Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a lány/nő aki nem tud,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a lány/nő aki nem tud, ISMÉTLEM nem tud flörtölni, ő hogyan talál magának párt?

Figyelt kérdés

Kacsintás, szemezés, szájnyalás, hajdobálás, férfiak “véletlen megérintése”, stb. mind életidegen tőlem. Látom mit csinálnak körülöttem a nők és én ezt nem tudom. Úgy érezném magam mint egy bohóc és nagyon rosszul állna.

Kérlek ne írjátok hogy “pedig a gyakorlat teszi a mestert”, stb. Én nem ilyen lány vagyok. Hogy lesz így párom?



2022. júl. 27. 23:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%
Unalmas, álszent, privátvadász kérdés. Rengeteg lány nem flörtöl és van párjuk. Máshol keresd a hibát.
2022. júl. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Úgy, hogy beszélgetsz, mint mindenki más. Én még életemben nem csináltam a felsoroltakat, mégsem jelentett soha gondot pasizni, már középiskolában sem.
2022. júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
csak ne küldd el a halál faszára a próbálkozó fiúcskákat
2022. júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Nézz ki a lehető legjobban és majd a palik levadásznak.
2022. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Simán. Sok férfi még egy visszafogott visszautasítást is flörtnek vesz, az ilyeneknél nem számít, hogy mit mondasz, ha ők fel akarnak szedni, akkor ők fel fognak szedni.
2022. júl. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%

Én sem tudok flörtölni. Idegesít maga a szituáció és az is, hogy mit "kellene" csinálnom közben - primitívnek, megjátszottnak, már-már állatiasnak tartom.


Hogy lesz párod? Nehezen. Az átlagemberek flörtöléssel kezdenek el ismerkedni, ha nincs meg az általuk kívánt kezdő lépés, akkor olyan érzést kelt bennük reflexszerűen, hogy te nem is akarsz többet. Így vannak huzalozva.


Mélyebb, érdekes beszélgetésekkel lehet alkalmas párt találni, én ezeket szeretem, de sajnos az emberek nagy része ezekre nem fogékony. Szóval nehezen lehet kompatibilis embert találni, ezért addig marad a szem nyitva tartása. (Amúgy ez a megoldás pedig, sajnos egy idő után unalmas és frusztráló.)


31F

2022. júl. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

A helyzet az, hogy nem nagyon fogsz találni. Flörtölés nélkül sajnos úgy veszik hogy... sehogy. Nem is létezel, és mindegy, hogy nézel ki. A leggátlástalanabbja persze bepróbálkozik így is, de azok általában bolondok, szociopaták, vagy reménytelen hülyék akik mindenkinél próbálkoznak, nekik nem te kellesz, hanem akárki.

Nekem úgy sikerült végül, hogy valaki annyira tetszett, hogy képtelen voltam nem őt nézni. Ezt flörtnek vette.

2022. júl. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

1: nem kamu kerdes

2: orulok hogy neked nem jelentett de en megis hatranyba erzem magam. Olyan erzes mint a csataterre fegyvertelenul erkezni.

6: orulok hogy szintenzenesz aki megert :) koszonom. Bar persze sajnalom magunkat de azert jo erzes hogy nem vagyok ezzel egyedul mert eddig mindenkit csak nagy flort akcio kozben lattam. Meg mindig errol megy a szovegeles. Mindenhol.

2022. júl. 28. 00:13
 9/25 anonim ***** válasza:
53%
Tinder: 100 -asával jönnek a "rendes gyerek" Chadek hosszú távra.
2022. júl. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
11%
Pont úgy mint az összes többi nő. A kinézetével.
2022. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!