Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a kettősmérce a magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a kettősmérce a magányos farkasokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi egyedül lakik, egyedül jár edzeni, egyedül megy el bulizni, egyedül megy be a városba stb... akkor hu de menő magányos farkas nincs szüksége senkire milyen erős stb...


DE


Ha egy nő ugyan ezt csinálja akkor egyrészt egy pszichopata másrészt egybéne lúzer aki senkinek nem kell.


Miért is van ez???


2022. júl. 30. 19:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
90%
Ez hülyeség.
2022. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Sok esetben ezt inkább fordítva szokták emlegetni.. De mindenki úgy éli az életét ahogy akarja. Csak ne álljon neki sírni ha valami nem tetszik hanem tegyen valamit ez ellen.
2022. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jézus mária! Sok az ismerősöd ezek szerint..
2022. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a fajta megítélés már nem érvényes, kérdező, maximum az elmaradott zsákfalvakban.
2022. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan szeded ezt, kérdező?
2022. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy marhaság!


Én férfi létemre ugyanúgy megkapom sokszor a lenézést, és ráadásul úgy,hogy valójában, nem is igaz, hogy magányos farkas vagyok.

Egyszerűen csak arról van szó, hogy csak egy nagyon kis részét látják az életemnek, és ez alapján ítélkeznek.

A családtagjaim közül például senki sem tudja, hogy van kapcsolatom. Azt hiszik, hogy egyedül vagyok évek óta, pedig nem.

Vagy például fogalmuk sincs, hogy milyen helyekre járok. Azt gondolják rólam ,hogy totál nulla a szociális életem, pedig hetente egyszer összeülök a középiskolai barátaimmal a törzshelyünkön inni meg dumálni egyet.

Vagy nagyon sokszor ugrunk le a párommal a Balcsira csak 1 napra. Én ezt sem szoktam bejelenteni senkinek. Volt, hogy úgy hívott fel anyám, hogy éppen a Balatonon voltam, és akkor sem mondtam neki, hogy hol vagyok. Azt gondolta otthon ülök egyedül.


De a kedvencem mikor meghallja valaki, hogy egyedül szoktam menni éjszaka pecázni, és elkezd sajnálni, hogy biztos valami depressziós hülye vagyok, holott sosem vagyok egyedül, mert több száz tagja van a horgászegyesületnek, és ezeréves ismerősökkel szoktam ott találkozni. Megiszunk 1-2 sört, dumálgatunk kicsit, elmeséljük, ki mit fogott, vagy éppen nem fogott, aztán mindenki megy a saját faházába lefeküdni.


Szóval mi férfiak ugyanúgy kapjuk ez miatt az ívet. De én a magam részéről csak jókat mosolygok az ilyen embereken, akiknek fogalmuk sincs hogyan élek valójában, de azért lesajnálnak. Persze, ha valóban magányos lennék akkor biztos rosszul esne.


34/f

2022. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Azért mert a nők legtöbbje gyerekre vágyik és családra. Nőknél ez a nőiség definíciójában van. A férfinél meg a család a csapdába esettség és megszelídítettség. Szóval menő aki nem.
2022. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfi szarul néz ki és egyedül van, akkor ugyan úgy lúzernek van tekintve.
2022. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Nincs ilyen kettős mèrce.
2022. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Ez baromság! Fordítva van értelme. Ha férfi szingli az életképtelen.
2022. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!