Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi néhány férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi néhány férfi, hogy az valamiféle "kettősmérce", hogy a nőknek a jól kinéző férfiak tetszenek?

Figyelt kérdés

Mármint... Annyira kiakadnak páran azom, hogy egy nőhöz pl ha odamegy egy csúnyább férfi, akkor nem fog annyira tetszeni neki, mintha egy jó pasi menne oda.

Igen van ilyen.


De miért csinálnak úgy, mintha ugyanez a csoport férfiaknál nem lenne meg, akik jobban örülnének egy Palvin Barbi közeledésének, mint egy Kasszás Erzsinek?

Miért tesznek úgy, mintha a férfiaknak nem tetszene jobban a szebb?


Ha csak a nők ilyen felszínesek, és a férfiak nem foglalkoznak a külsőségekkel, akkor miért van, hogy pl instagramon kb ezerszer több követője van egy álomseggű modellnek, mint egyszeri Gizikének?


Eleve ha nagyon lemegyünk általánosító szintre, akkor a férfiak vizuálisabb típusok, szóval naaaagy átlagban nekik fontosabb a külső, nem?


2018. júl. 27. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem az ilyen férfiak nem gondolkodnak el különösebben azon, amit véleményeznek. Szerintem ne foglalkozz velük, õk csak le akarják vezetni a visszautasítás okozta feszültséget ezekben a kritikákban, majd lenyugszanak s elmúlik.

Ha a nõk kezdeményeznének gyakrabban, akkor lehet, hogy bennük is lenne ilyen feszültség, nem tudom.

2018. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a “kettõsmércét” nem ebben látják legtöbbször, inkább abban, hogy mindig õk közelednek.

Nem hogy egy palvinbarbi, de egy Kaszás Erzsi sem fog közeledni hozzájuk soha.

2018. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Azért, mert közben megy a kamu szövegelés, hogy nem a külső a fontos.
2018. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem kettős mérce, vagy nem értitek a szó jelentését. Mindkét nemnek egyaránt fontos a külső és ezen nincs mit tovább ragozni.
2018. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
#3 Szerintem attól, hogy valaki lekoptat téged, még nem jelenti azt, hogy fontos a külsõ. Lehet, hogy összejön egy másik ronda/átlagos külsejū férfival, akinek a jellemében is van valami.
2018. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Esetleg azt a másik rondát/átlagost tartja helyesnek a saját ízlésének megfelelően. Ne tegyünk már úgy, mintha a nők-férfiak ugyanarra a sémára épülnének és mindegyik ugyanazt a külső tulajdonságot tartaná vonzónak. Ebben a z esetben már kihalt volna az emberiség, vagy sokkal sokkal kevesebben lennénk
2018. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
A férfiak nem hazudnak, ez a kettős mérce. Ti igenis a külső alapján szelektáltok a férfiak között és ezt éjjel-nappal tagadjátok.
2018. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem a legtöbb nő nem azt mondja, hogy csak a belső a fontos és a külső egyáltalán nem. Annyi a kikötés, hogy vonzzon a másik, de gondolom ti sem jöttök össze olyannal, aki nem vonz. Annyiszor leírtam már ezt itt de mindig ez a tipikus 80-20 meg egyéb baromságok jöttek reagálásként. Igenis kell az, hogy vonzódjunk a másikhoz, de ez elég eltérő, kinek mi a vonzó. Nekem tetszett már több erős alkatú srác, a párom meg vékony, nagyfülű, csálé fogú mégis ezeket én mind vonzónak tartom benne és bármikor be tud indítani.


De biztosan hazudok, mert minden nő hazudik, és nekem is csak a bunkó, jóképű, gazdag alfák kellenek... Nem is tudom, miért írom ezeket még mindig le.

2018. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%

Pontosan ez a baj,hogy a nőknek csak a jóképűek a férfiak,a többit emberszámba sem veszik,és ezt mindennap látom ha kimegyek az utcára és körbenézek...


Átlagos kinézettel, vékony testalkattal, egy nő sem állt még csak szóba sem velem. Max. barátkozni,de az meg nem olyantól kell,akitől szeretnék is valamit.


Sőt volt olyan csaj,aki flörtölt velem,a figyelmemet kereste, sokszor a közelembe akart lenni, majd amikor én is elkezdtem közeledni hozzá,akkor kitalálta hogy jajj hát ő alapból ilyen, semmit nem akart tőlem,ne vicceljek már... és onnantól hozzám se szólt.

Pedig egy társaságba jártunk még utána is sokáig,és én voltam a sz*r mindenki szemébe,mert hogy félreértettem mindent. Közben meg a jóképű sráccal simán elment a csaj,úgy hogy emellett barátja is volt a csajnak végig.


Arról már nem is beszélve,hogy milyen beszólásokat és megalázásokat kaptam tök átlagos kinézetű csajoktól,csak azért mert odamentem és beszélgetni szerettem volna kicsit velük,semmi többet. Haverommal direkt ezt csináltuk,hogy nem is görcsöltünk rá,csak odamentünk csajokhoz barátkozni,dumálni.

Hát haveromat még csak-csak egy-két szóra eltűrték,de ha én is ott voltam,akkor kb. menekült az összes. Pedig nem vagyok csúnya,csak nem születtem jóképűnek. Ja és úgy menekültek,hogy meg sem szólaltam,tehát csakis a kinézetemet láthatták. És nem vagyok sem csöves,sem bunkó, és nem is nézek ki szarul,és büdös sem.


Szóval a nőknek csak a jóképűek kellenek sajnos, mindig minden körülmények között.


27/F

2018. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
#9 nem, csak TE nem kellesz a nőknek. Rengeteg nem jóképű srác van kapcsolatban. Kicsit nézz magadba végre, hogy igazából mi az, ami taszítja a nőket benned. Nem a jóképűség hiánya.
2018. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!