Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tényleg úgy gondolkoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg úgy gondolkoznak a nekik nem tetsző/csóró férfiakról, hogy azok nem is férfiak tulajdonképpen?

Figyelt kérdés
Tehát ilyen levegőnek nézik őket kb. vagy még annak sem? De ha ez igy van, akkor miért csodálkoznak a nők, hogy a semmibe vett férfiak ezért nem jó szemmel néznek a nőkre?Azt látom pl itt a gyk-n, hogy a nők nem értik, hogy miért idegesek ezek a férfiak a nőkre,holott a nők hozzájuk viszonyulása alapján ez teljesen érthető kellene, hogy legyen... A nők tényleg ennyire értetlenek?

2017. nov. 6. 14:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Vice versa, ti meg a ronda nőket nem tartjátok embernek. Ilyen az élet...
2017. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Oh, meg gondolatra sem meltatunk titeket... hova gondolsz? :D
2017. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Mit kellene kezdenem a nekem nem tetsző férfiakkal úgy mégis?
2017. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Azokat a nekik nem tetsző férfiakat nézik levegőnek, akin látszik, hogy ráizgult, és egy kedves szótól egyből szerelmes lenne beléjük. Férfiként ugyan ez van a nekem nem tetsző nőkkel, ha nem félek attól, hogy pár kedves szó után elkezd "zaklatni", akkor nem nézem levegőnek.
2017. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Pont minap néztem egy blogbejegyzést, valami énekesnőről szólt, aki amúgy nagyon szép, alatta kb. az összes férfi ilyeneket kommentelt, hogy bottal sem piszkálná meg, stb.

Vagy amikor valami szép nőről szóló bulvárcikk alatt sorjáznak pocakos idős úriemberek fikázó megjegyzései. Jah, csak a nők felszínesek.

2017. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Azt nem értem, miért kéne nőnek vagy férfinak a neki nem tetsző emberekről gondolkoznia?
2017. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Miert kene barkinek is kezdei egy neki nem tetszovel?
2017. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Énis csajodtam eleg sok pasiban ,megse gyülölködök és általánosítok.

Aki meg nem tetszik ,nem szimpia azzal miért is jopofizzak. Aztán ahogy'írtak egy kedves szotol szerelmessek lesznek és nem értenek a szég szobol és még én leszek a szemet kva. En meg ezt tapasztaltam sok pasinal.

nem kérek ebből..

Nn25

2017. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy valaki szexuálisan nem izgat fel, és nem tudnám páromként elképzelni, attól még férfiként tekinthetek rá vagy nem értem a kérdést. Te csak azt tudod nőnek hívni, akihez vonzódsz?
2017. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kevés nő nem tekint férfiként egy férfire, csak mert neki nem tetszik vagy csóró. Legalábbis egy bizonyos intelligencia szint felett, aki pedig ezt nem üti meg azzal nem is érdemes foglalkozni.


Ugyanakkor sok férfi is elég lekezelő, megvető tud lenni a számára nem vonzó nőkkel kapcsolatban... Vagy ez szerinted rendjén van?


Mindenkinek más tetszik, mivel a szépség egy relatív dolog, amit bizonyos szinten tudnak kompenzálni a belső tulajdonságok is. Azonban ha valaki egyáltalán nem tart vonzónak valakit az miért baj, miért is kéne erőltetni a dolgokat? Pláne, ha mondjuk random leszólításról, ott leginkább csak a külsőségeket látni, így ha valaki nem tetszik nyilván igyekszik az ember rövidre zárni a dolgot, legyen szó férfiról vagy nőről.

2017. nov. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!