Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » G.w.M hány centi magasként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

G.w.M hány centi magasként érte el, hogy az ország legjobb nőjével járjon(hivatalosan is)?

Figyelt kérdés

A Chad vagy az oofy doofy kategóriába tegyem? Vagy egyik se?


Hivatalosan is, mivel a nő szépségversenyt is nyert.



#G.w.M #blackpill #incel #megcsinálta
2022. júl. 31. 18:55
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
98%
Addig ok, hogy hallottam már erről a gwmről. De ki a barátnője, mert egyszeri gugli keresés nem ad normális találatot, többet keresni meg nincs kedvem.
2022. aug. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
97%
#2. Díler? Minek veszélyeztetné az életét ha van egy idióta közösség aki eltartja ingyen? :D
2022. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
95%
Nem alacsony, én láttam élőben, 185 körül lehet
2022. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
95%
Edina papíron 173, modelleknél elő szokott fordulni hogy túloznak egy picit (mondjuk ha valójában csak 169-170). Lányok általában 7-12 cmes magassarkút szoktak hordani, és azokon a képeken Edina kb egymagas G.w.M-mel vagy kicsit alacsonyabb. Én G.w.M.-et ilyen 178-184 közé tippelném
2022. aug. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Most nézem, az Edina egy napon született velem, csak 8 évvel idősebb nálam.
2022. szept. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
61%

Azért pár tévhitet oszlassunk el!

- Nincs olyan, hogy "hivatalosan legjobb nő".

- Nem, az ilyen szépségversenyecskék semmiféle hivatalos elismervényt nem adnak.

- Az úgynevezett szépségversenyeken paradox módon a szépség nem az elsődleges szempont. (Mindenkinek a fantáziájára bízom, hogy kitalálják, milyen egyéb szempontok szerint értékelhet a zsűri.)

- A szépségnek nincs egzakt mérőmódszere és mértékegysége.

- A szépség még csak nem is egy objektív tulajdonság.

- Az pedig, hogy ki ronda, és ki nem az, nem azon fog múlni, hogy tetszik-e neki az ideálod.

- Edinát pedig te sem fogod megkapni, legfeljebb csak nedves álmaidban.


Amúgy meg egy műnő. Ha neked ez bejön, lelked rajta. Nekem nem kéne.

2022. szept. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Ez a műnő dolog egy masszív cope. A szépség valamennyire szubjektív, ha például az arcról vagy akár bőrszínről van szó, azonban testben nem így van. A vékony kerek mellű kerek fenekű nő a legszebb.
2022. szept. 11. 13:34
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
De ez fazsság "vékony kerek mellű kerek fenekű" ez lefed csomó mindent. Mennyire vékony? Hány százalék testzsír? Milyen magas lány? Milyen a testalkata, enkomorf, mezomorf, endomorf? Kerek a feneke, de mekkora? Teljesen izmos vagy van rajta zsír? Kerek a melle, de megint mekkora? Ez amit leírtál azért nem egy kicsi halmaz szerintem.
2022. szept. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
*ektomorf
2022. szept. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:
100%
Edina mellet kb olyan 175-180 között van
2022. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!