Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor szinglik vagytok, mindig kerestek párt? Vagy hagyjátok, hogy elétek sodorjon valakit az élet?

Figyelt kérdés

ápr. 25. 18:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem keresek, nem vagyok kapcsolatfüggő.
ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

Keresek párt, próbálkozok, mert ha nem teszem, soha nem lesz barátnőm.


Olyan nem lesz, hogy véletlenül elém sodor valakit az élet.


31/F

ápr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Én eddig sose kerestem hanem emberek közé jártam és kialakult velük.
ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem kerestem, ha véletlenül megismertem egy szimpatikus embert, akkor vele randiztam max, aztán vagy alakult vagy nem.
ápr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem keresem, sőt kerülöm is. 2 éve szingli vagyok, és még mindig nincs hangulatom ismerkedni.
ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Én sem kerestem soha, mindig valahogy alakult. És nem is igazán értem, mi az, hogy párt keresni? Ezt, hogyan lehet? Kimegyek az utcára és keresem? Mert párt én csak olyanról tudok elképzelni aki mindenben megfelel, ráadásul neki is így kell vélekednie rólam. Hogyan lehet ilyen embert akarattal, tudatosan találni és rávenni, hogy legyen a párom? Vagy alakul szimpátia vagy nem, de ezt betervezni én nemigen tudom elképzelni.
ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%

#6


Jól körülírtad a semmit. Férfit nem láttam még így picsogni.

ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%
7es mi a picsogas abban, hogy hülyeséget irkálsz és én leírom, hogy hülyeség? Írd már meg nekem tudatlannak, hogyan lehet aktívan párt keresni. Köszi
ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

"És nem is igazán értem, mi az, hogy párt keresni? Ezt, hogyan lehet?"


Például úgy, hogy tudatosan azért mész el szórakozóhelyre, hogy ott ismerkedj és hátha kapsz valakitől egy elérhetőséget, később beszélgettek még mondjuk Facebookon, aztán jönnek a randik és ha minden jól megy, a párkapcsolat.


VAGY


Tudatosan azért mész koncertre, mert ott lehet csajokat megszólítani és mellesleg bírod az együttes zenéjét is.


VAGY


Tudatosan azért regisztrálsz netes társkereső oldalra (ha még nem égtél ki belőlük teljesen), hogy társat keress.


VAGY


Tudatosan azért mész el valahova egy társasjátékozós estre, mert ott is lehet ellenkező neműekkel ismerkedni, akikkel az est után folytatódhat az ismerkedés. És mellesleg szeretsz társasjátékozni.


Például ezekkel a módszerekkel lehet társat KERESNI és ha szerencséd van, TALÁLNI.

ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%

Ezek mind normális társasági életet élő ember aktivitásai. Emberekkel beszélni mindenhol tudsz ahol vannak. Akkor inkább úgy kérdezem, hogy hogyan lehet aktívan párt keresni úgy, hogy abból legyen is valami? Mert attól, hogy én elődöntöm egy nőről, hogy jó lenne attól még piszok sok dolognak kell összejönnie, hogy alakuljon ebből valódi kapcsolat.

És csak kíváncsiság képpen, hány párod lett keresésből, abból amit írsz, értsd :tök idegen nőt megszólitottál valahol és ez kapcsolattá alakult?

ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!