Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kamuférjet milyen szabályokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamuférjet milyen szabályokkal találhatnék?

Figyelt kérdés

Feltűnt ha párom van, egyből masképpen kezelnek az emberek. Nálam vannak elég éles szituk amikor nem ártana mellém "státuszként" egy férfi.

Pénzem nemigen van, szex még rendben lenne, de nekem alkalmi jelleggel hosszu távra kéne, tehát mivel lehetne vkit megfogni hosszu távra erre?

(Közösségin nem lenne fennt, de néha meg kéne velem jelenni)



#kamuférj
2022. aug. 5. 09:02
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
89%

Keress egy olyan férfit, aki pont így van ezzel. Még találkoznotok sem kell, csak megjelenik veled amikor kell, te meg vele, amikor kell.


Bár értelme nem sok van, max annyi, hogy ezzel belehet fogni a nyivákoló szülők, a bunkó haverok pofáját.

2022. aug. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
33%
Rendszeres szexért leszek a kamu férjed. Hozzáteszem, hozzám hasonlókból dunát lehetne rekeszteni. Sajnos tényleg csak kamu férjed tudok lenni, mert már valódi az vagyok. :D
2022. aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz elég éles szitu alatt?

Üldöznek a maffiózók és biztonságosabbnak gondolnád ha lenne egy férfi aki védi a s.gged? :)

Mi lenne ha ismerkednél, normálisan, mint bárki más,és párkapcsolatot alakítanál ki?!És akkor nem kamupárt,meg kamuférjet kéne kreálnod...

2022. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:

Társadalmi megítélés státusz miatt kéne csak, olyan körökben mozgok es sokat, ahova kell, mert kinéznek/lenéznek.


Csak ez miatt nekem nem kell barát/igazi férj. Ez miatt kamuférj kell.

Egy baráttal szerelem meg stb miatt vagyok. Az más. Es hol sikerul hol nem, hol szakitás van hol nem, hol kihasználnak hol nem. A legtobbet meg amugy egyedul vagyok szingliként, ami nekem gáz. Ugyanazok az emberek 180 at fordulnak velem szemben, ha pasival jelenek meg. Ég és föld gyakorta egyedul a kornyezeti tarsadalmi visszajelzés, és ha van mögöttem egy férfi.

2022. aug. 5. 10:40
 5/57 anonim ***** válasza:
100%

#4

Így már értem.

Ugye mondtad hogy nincs pénzed, így az nem opció hogy "bérelsz" pasit.

Talán akkor a megoldás a barátkozás lesz.Nem szeretnél komoly kapcsolatot.Alakíts ki baráti jellegű kapcsolatokat. Ami szintén nem egyszerű, mert nehéz megszabni a határokat ha a másik többet szeretne.De itt külön nincs arra kihegyezve a történet hogy kísérgessen valaki mindenhova.Hanem jóban vagytok, beszélgettek, elmentek együtt ide-oda.Így nem fog kellemetlenül hangozni ha megkéred hogy legyen a kísérőd az ilyen alkalmakkor.

2022. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:

5# néha találok ilyenekre valakiket vagy egy exem kérem meg vagy az aktuális barátom, csak epp dobnám mindkettőt. Veluk szerencsés vagyok mert mindkettő 190.mag tetovált gazdag es szocializált jófej, ha meglátnak velük, másnap mindenki lemegy nekem csicskába is.


Pl egyik sulinál egy anyuka folyamatosan lenézett engem nem is köszönt nekem soha, holott kapcsolatban vagyunk, mikor viszont meglátott a barátom nagykaliberu kocsijábol kiszállni, azota előre köszön es tapad rám kedveskedni beszélgetni.

De mondhatnám a munkahelyi dolgaimat is.

Pocakos taták is azt hiszik rámszállhatnak kikezdhetnek velem, volt munkahelyen főnök akart molesztálni, de ha bármelyik meglát valamelyik "pasimmal" vagy pl jön az ecem vagy barátom értem meloba, egyből visszavesz mindenki az arcából es mély tisztelet kezd övezni engem másnaptól.


De meselhetnék banki ugyintezésről vendeglátoi kiszolgálásról is meg stb.

2022. aug. 5. 10:54
 7/57 A kérdező kommentje:
De konkretan szeretném valakivel teljesen tisztán lebeszelve hogy kamuférjem legyen.
2022. aug. 5. 10:54
 8/57 Hellmano ***** válasza:
100%
"kamuférj" ... még a végén kiderül, hogy a szerencsétlen fickónak kellene neked mindent fizetnie, mikor itt-ott megjelenik veled, kicsit burkoltan, de nekem így hangzik a dolog , ezért is hangsúlyozod, ki hogy pénzed nincs. Pedig itt te keresel erre embert szóval vagy szerezz eredeti embert magad mellé vagy szépen nyisd ki a bukszádat és te fizess mindent!
2022. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
100%

Hát amit a 6-os válaszodban írtál eléggé elkeserítő rád nézve.Én azt hittem hivatalos rendezvényekre, bulikra kell a férfi kísérő.

De az oltári gáz hogy csak azért kéne hogy ne nézzenek le az emberek,és ne viselkedjenek veled lekezelően.

Ez alapján olyan mintha fél ember lennél.Aki önállóan képest tiszteletet, tekintélyt parancsolni.És mindenképpen szüksége van egy férfire aki által lehet valaki.

Ilyen szempontból egy senki vagy.Ami nem jó.

2022. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

Igen a munkahelyi rendezvények is hovatalosak

A sulis dolgaim is

De barmi ahova fixen járok is pl uszoda akár.

Elég ha párszor látnak csak ferfival már egyből másképp festek mindenki elott aki ismer.


Nincs tekintelyem tenyleg egyedul egy molesztálo főnökkel tatákkal szemben. Nincs tekintélyem egy flegmázos banki ugyintezovel szemben sem egyedul ez igy van.


Teljesen mas párként megjelenni egybol 180 fokot fordulnak nagyon de nagyon sokan.


8# intelligens is lehetne tenyleg.

Az exem is tudja nagyon jol hogy nem árt nekem státusz házasok meg szülők közé is felnott nöi korban ő szivesen vállal velem mindent szexért cserébe. Es nem lehúzás megy. (Habár a pasiknál ez kulon lap, hogy fizetni akarnak vagy meghivni engem es nem lehúzni egy nőt. Ehhez is kéne egy szint. De ez csak parkapcsolat esetén erdekelne ha le akarnának engem húzni. Kapcsolatokban visuont gentlemanak velem)

Szóval csak épp dobnám az exet is

2022. aug. 5. 11:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!