Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha neten ismerkedik az ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha neten ismerkedik az ember, mik a szabályok, mi nem korrekt már (több emberrel való ismerkedésnél)? Hány találkozó, vagy milyen történés után nem illik mással randizni?

Figyelt kérdés

Volt egy lány kimondta,más pasikkal is akar randizni aztán meglátja... Fájt valahol az őszinteség, mert a minimális illúzióját is elrontotta,hogy én tökéles vagyok neki.

Nos én naiv voltam egyszerre egy lánnyal ismerkedtem komolyabban, néha 1-őt tartottam takarék lángon(pár naponta levél)

Lényegre térve: Ha párt akarok akkor több lányt is meg kell ismerni okés! minden lányra 10olyan pasi ír akinek van értelme válaszolni az is okés, 10 pasi is ír 10 nőnek az is okés. Na de ha randizom 1 lánnyal de van még 1-2 szimpatikus aki megér egy randit és nem szimpátia hanem közös ráérés alapján jönnek időrendi sorban a randik akkor ha valakivel több randin kölcsönösen jól érezzük magunkat, akkor már bűn mással is randizni aki szintén szimpatikus? Remélem a lényeg érthető aztán majd alakul a dolog...



#randiszabályok
2017. jún. 9. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolok.


Megfogalmaztad nagyon pontosan magadban, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak? Ha ezeket tudod, akkor addig keresel, amíg rátalálsz arra a személyre, akiben megvan minden.


Minél hamarabb legyen a találkozó, hisz a személyes tali sokkal fontosabb, mint a neten történő ismerkedés.


Ha már az egyik személlyel kezd alakulni komolyan a dolog, akkor a többit hanyagolni kell és ez nem találkozókban mérendő, ha a beszélgetés mélységétől és komolyságától.

2017. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nos mivel élő találkozó felér 100000 levéllel. Az emberek írnak szavakat levélbe, de nem mindenkinek jelenti ugyanazt ugyanaz szó. Pl. Háziasság pont az esetlenebb hölgyek hangoztatják azt,hogy ők mennyit sütnek főznek takarítanak mosnak.... mondjuk ez pont rossz példa volt.

Írtad 1es hogy le kell tisztázni milyen lány akarok, szavak alapján lányok 25%a tökéletes mögöttes értelem alapján 2,5%

2017. jún. 9. 12:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha már valakivel volt 3-4 randim ÉS csókolóztunk már, akkor nem randizom mással.

Pláne ha már szex is volt.

2017. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na de ha se csók se szex de elutasìtás sem akkor lehet màssal is talàlkozni és ha vele sincs egyik sem...Addig semmi rossz nincs abban ha màssal is randizik...???
2017. jún. 9. 14:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagy hiba, hogy egyszerre csak 1-el ismerkedsz, ezt már megtapasztaltam, mert én is ilyen vagyok, egyszerűen xar embernek érzem magam ha egyszerre többel ismerkedek. Pedig az egész egy zsákbamacska, ahol a férfinak eléggé kicsik az esélyei, szóval növelni kell azzal, hogy mindig van sok tartalék.


A lányok kivétel nélkül egyszerre több pasival ismerkednek, és közülük válogatnak, még a csókolózás sem jelent megálljt.

2017. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet mással is találkozni, amíg nem fordul komolyra az illetővel,hol élsz te?
2017. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6os. Volt màr olyan hogy a másik lánnyal az első randin összefutottam az első lánnyal akivel nem lett ezért (gondolom) második randi.
2017. jún. 9. 14:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs így szabály. Én általában ott húzok határt, hogy csók. De egyébként kértek már számon, hogy minek beszélek/randizok másokkal, nekem az nagyon nem tetszett. Senkinek semmi köze ahhoz, hogy kivel beszélgetek és ismerkedek, amíg nincs közöttünk semmi komolyabb. Ha pedig valaki ezzel kezd egy kialakulóban lévő dolgot, hogy határokat szab nekem, akkor az felejtős.


Ellenben nekem a csók már jelent valamit, nem hagyom magam csak úgy lesmárolni. Onnantól pedig mindenki mással, akivel addig ismerkedtem, legalább felfüggesztem a beszélgetést, amíg meg nem látom, hogy az adott sráccal mennyire alakulnak a dolgok. Általában utána is, akár lesz belőle valami, akár nem, mert ha összejövünk, azért nem lépek fel az adott oldalra többet (és törlöm is a profilt, mert nekem nem hiányzik bizalmatlanságra okot adni, meg ott díszelegni), ha meg nem jön össze, azért ráhangolódtam már annyira érzelmileg, hogy utána soknak érezzem ismerkedni a többiekkel megint és akkor azért tartok egy kis szünetet.

20n

2017. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7


Bocs, de ez a te egyszeri szerencsétlenséged volt.


Egyszer-kétszer ez velem is előfordult. És akkor? Rengeteg ember van még a világon.

Okosan kell helyeket választani a randira.

2017. jún. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!