Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miert nem hajlandóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miert nem hajlandóak elismerni,hogy alapvetően egy gazdag férfi jobb esélyekkel indul náluk?

Figyelt kérdés
2022. aug. 8. 10:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
15%
Nem hogy gazdag egy 400-500 kilót kereső is..
2022. aug. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet elismerni, mivel nincs így. A személyiség a legfontosabb, utána jön a kinézet
2022. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
46%

Nincsenek A Nők. Van az a réteg, akinek a pénz kiemelten fontos. Másnak nem annyira.


A 4-500 nettó pedig azért egy normális diplomás végzettséggel nem egy nagy kunszt.

2022. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem senki sem tagadja, hogy azért preferálja ha nem mélyszegénységben él a potenciális partner. De hogy kinek mi a "gazdag"? Van, aki 300 nettóval már gazdagnak, vagy legalábbis jómódúnak érzi magát, másnak meg ez az alap minimum. És valóban, nincs olyan, hogy "A nők", vannak ilyen nők, és vannak olyanok, valakinek egyáltalán nem számít a pénz, másnak meg ez az elsődleges szűrő. De szerintem olyat senki sem mond, hogy ha szimpatikus a személyisége, akkor a híd alatt lakó csövivel is simán összeállnak, mert ez nyilván nem igaz.
2022. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
17%
nettó 500k havonta az nagyon alap manapság. lényegében bárki meg tudja csinálni aki kicsit is tanult
2022. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
77%

Én bevallom, elismerem. Fontos.

Tizenévesen még jó volt a csóró exem, de már akkor éreztem, hogy itt nem sok előrelépésre számíthatok. Most huszonévesen már nem kéne, aki nem tudta megoldani az életét.

2022. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
56%
Az egyik kérdés alatt elismerik, a másik alatt nem. És ugyan azok a válasz írok.
2022. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
52%

Én elismerem.

Kell a saját lakás, mert nem akarok hitelt fizetni nyugdijig

Kell a saját kocsi, mert nem akarok busszal menni mindenhova

Kell a nettó min 600/hó, mert az eletszinvonalat fent Kell tartani

2022. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak pénz, külső kérdése is a dolog, magasság pl.
2022. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
42%
8: najó, de ezt mind a férfi keresse meg? És akkor te hogy tudod megfogni, hogy TÉGED ne cseréljen le?
2022. aug. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!