Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miert nem hajlandóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miert nem hajlandóak elismerni,hogy alapvetően egy gazdag férfi jobb esélyekkel indul náluk?

Figyelt kérdés
2022. aug. 8. 10:40
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
42%
500-tól nalam mar ok. Nelkulozni nincs kedvem.
2022. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
52%

10

Nekem van saját lakás, kocsim nincs, de meg csak most csinálom a jogsit, de meglesz mar kivan nézve, h mit fogok fogok venni😍 A fizum pedig nettó 650.

A pasitol is csak olyanokat várok el, ami nekem van/lesz. Úgy gondolom én jól élek, de ahhoz megmaradjon a színvonal, plusz 1 főre ugyanennyi dolgok kellenek.

2022. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező, amúgy itt kb mindenki elismeri😂

A szemedbe viszont kevesen fogják megmondani, mert nem akarnak megbántani szemtőlszemben.

2022. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
70%

"Az egyik kérdés alatt elismerik, a másik alatt nem. És ugyan azok a válasz írok."


Mert az osotba fejetek 1 bites, fekete-fehér, csak a végleteket érti.


Nyilván egy bizonyos szintig fontos. Ne keressen felannyit mint én, ne haljunk éhen, amíg gyesen vagyok, de nem kell kifejezetten gazdagnak lenni, ti igen ostobák.

2022. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
18%
12: Najó, de mi a bajod? Egy pasira nem kell pénzt költeni.
2022. aug. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
88%
Mert azon a szinten, hogy be van kötve hozzá a net, számomra nem fontos? Soha nem akarok függeni egy férfitől anyagilag, soha nem akarok közös kasszát, főleg nem akarok gyereket, ami ezt egyáltalán indokolná. Van ezer fontosabb dolog is, ami alapján szelektálok és pont azért hajtottam ki magamnak normális anyagi körülményeket, hogy ne kelljen valami béna faszra fanyalodni az anyagi preferenciáim miatt. Mindenem megvan, nekem csak jó társaság és megbízható társ kellett, aki nemcsak a szeretőm, hanem a legjobb barátom is. Épp elég magasan van így is a léc.
2022. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
90%

Azért nem, mert nem így van. Mondom ezt persze a magam nevében..

Nyilván nem tartanék el egy férfit, de fordítva sem szeretném. A vonzalmat, az érzelmeimet nem befolyásolja a pénzárcája.

2022. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
17%
17: ez hülyeség. a csajok csak a pénzre hajtanak.
2022. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
78%
Van különbség a "csajok csak a pénzre hajtanak" és a "számít a másik anyagi helyzete" között. Az egyik egy bujtatott prostitúció, a másik meg egy megfontolt döntés az ember életében. Már válaszoltam korábban a kérdésre, hogy szerintem is fontos a másik anyagi helyzete, ugyanakkor szemenszedett hazugság lenne azt állítani akár rólam, akár az ismerősi körömben bárkiről, hogy csak a pénzre hajtanánk. Fontos szempont a párválasztásban, kinek jobban, kinek kevésbé, de nem kizárólagos eleme a döntéseinknek.
2022. aug. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
92%
Nem minden a pénz. Én amikor megismertem a párom nem keresett sokat. Hamar változott ez a felállás. Hazudnék ha azt mondanám hogy nem élvezem ezt az életet, amit most élünk. Mert könnyen hozzászokik az ember. Gyereket is sokkal könnyebben merünk így vállalni, hogy nem kell számolgatni mikor mire lehet költeni, mire nem. De ha nem kap jobb állást anno, akkor is ugyanígy szeretném.
2022. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!