Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miert nem hajlandóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miert nem hajlandóak elismerni,hogy alapvetően egy gazdag férfi jobb esélyekkel indul náluk?

Figyelt kérdés
2022. aug. 8. 10:40
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
39%
Olvastam olyan angol nőt aki hajléktalannal dugott , feljelentették közszeméremsértésért.
2022. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
85%
Kinek mi, mikor megismertem a páromat semmink nem volt, i adtuk egymást nem volt fontos. Sokszor én adtam neki még tankolni is pénzt. Most hogy már családunk van, és sikerült a saját ház, saját autó, gyerek is van, most már számit, mert a gyermekünket fel kell nevelni. Ha link lenne, azt látnám nem számít, hogy mit eszünk, nem biztos h vele maradnék.
2022. szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha bebizonyítod, hogy így van, jobb lesz neked?
2022. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
65%
25. Mi 500 ezer az atlag ber? Meg pesten sem.
2022. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
48%
Mindenem megvan, ne ez alapján választanék, vâlasztottam.
2022. okt. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 NTBS ***** válasza:
0%
Mert nem mindenkinél fontos.
2022. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
55%

Igen, fontos, elismerem. Most így jobb neked?


N29

2022. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

A jobb esélyekkel indul nem azt jelenti, hogy a többiek nem. Meg ez csak bizonyos határig igaz, x összeg felett már inkább hátrány(különböző világ). Ráadásul akik ezt akarják tőlünk hallani, azt hiszik a gazdag pasi plusz 100 pont, amikor kb plusz 5 pont csak, a van munkája meg plusz 1, tehát kb lényegtelen. Jó, ha jobban keres, de nem meghatározó tényező. Inkább az, hogy napi 8 órában dolgozzon csak normál időben és ünnepeken ne. Na ez kb a legfontosabb. Az őszinteség meg plusz 50 pont, ha abelsőt nézzük. Meg a jóérzésű emberek is ennyi. Nálam pl hogy ne kopaszodjon az plusz 100, enélkül nekem nem megy a vonzalom, hogy legyen külső is, meg belső is.



Szóval jelentős, de nem annyira, mint te hiszed, ezért nem is törődik vele senki és tagadják, mert úgy állítod be, mintha meghatározó lenne, mikor éppen csak beleszól a dologba egy minimálisat. Én nem kedvelem az ilyen sarkított látásmódú valóságferdítő embereket. Jobb esélyekkel indul a gazdagabb pasi, mondjuk egy 600-800 ezret kereső mérnök, de csak hangyafülnyivel. Egy sejknek meg esélye sincs a milliárdjaival, nem akarok olyan életet élni és nem találnánk közös hangot, több negatív jön vele, mint pozitív, így ennek is van felső határa, tehát nem feltétlen igaz, hogy a gazdag pasi előnnyel indul, és nem is akkorával, amennyire te ezt ki akarod hozni.

2022. okt. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
44%
Valamit valamiért. Mikor megismerkedtem a párommal, nettó 500 volt a fizuja (egyedül nevelte a kamasz fiát) a kiadásokkal együtt éppen kijöttünk a pénzből, de 8-16-ig tartott a munkaideje. Extra dolgokra nem futotta. Most 1,3-1,5 milliót keres, jól élünk, viszont sokat dolgozik. Nekem jobban esne, ha "csak" 8-9 szazezret keresne, de többet lenne otthon. Nem mondom hogy elégedetlen vagyok, hiszen anyagilag most megvan minden, de az együtt töltött idő kevesebb lett.
2022. nov. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!