Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Működik a dolog, két átlagosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működik a dolog, két átlagosan kinéző 32-34 éves diplomás embernél, ahol a pasi átlagot keres (300 nettó) állami alkalmazottként, a nő meg 450 et külföldi multinál? Gyereket nem akarnak.

Figyelt kérdés
2022. aug. 8. 20:43
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
Aha, valaki a panelnak is örül, ha összegyűjti az árát. Pláne most, ahol minden tanulmány arról ír, hogy ezek felértékelődnek a rezsi miatt.
2022. aug. 9. 09:11
 22/48 anonim ***** válasza:
Én panelban lakom nettó 2 milliós fizetés mellett. Szeretem ezt a lakást. A következő, ahova szívesen költöznék, túl drága lenne, úgyhogy egyelőre marad ez. Tényleg klassz panel.
2022. aug. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán fog működni. Még ha azt is hiszed hogy megy egyszer csak hirtelen többet kertes a nő és hamar lapátra kerülsz.


Ne legyünk igazságtalanok, látok olyat a környezetemben ahol ez működik, mondjuk összesen egy párnál csak.


Engem az asszony 6 hónappal azután kivágott hogy megkapta élete munkahelyét és hirtelen nagyon sokkal többet keresett. Az nem volt szempont hogy előtte 10+ éven át én tartottam el. Azt hittem ismerem, de kiderült hogy nem.

2022. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
35%
A rezsi miatt pont nem a panelek értékelődnek fel max le, mert nem jó energiabesorolásúak. A és B energiabesorolást csak újépítésűek kapnak azt is feltételekhez köthetően, mondjuk én csak úgy kaptam meg a zöld hitelemet az új lakáshoz, hogy klímát szereltem bele, mert így jobb lett az energiabesorolás. Egy panelnál klíma ide vagy oda, nem lesz energiahatékony sosem.
2022. aug. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

A klímára adnak ZÖLD hitelt? :D LOL


Nekünk panel plusz programban felújított lakásunk van, télen meleg, nyáron forró. :D Katasztrófa a hőháztartásuk ezeknek a betonkockáknak.

2022. aug. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
fűtés sem mindegy milyen. Mondjuk egy padlófűtés hamarabb felfűti a lakást, mint egy radiátor vagy cserépkályha. Ezáltal kevesebb az energia és a költség. El vagy te tájolva rendesen!
2022. aug. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
nem a klímára adnak zöld hitelt, hanem a lakáshitelem feltétele volt, vagyis, hogy felvegyem ezt a kedvezményes hitelt amit zöld hitelnek hívnak.
2022. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
De elmondom mi a jó a (4 emeletes) panelben. Az összes ablakunk zöld parkra néz, szinte erdőre! A közelben hatalmas parkok, rengeteg kondipark, játszótér van. Baromi jó itt lakni. Szerencsére a szomszédok csendesek, egy szavukat se hallani. Ilyen színvonalú környezetben újépítésű lakást venni szinte lehetetlen, vagy megfizethetetlen.
2022. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
Akkor én szerencsés vagyok, hogy megtudtam fizetni.
2022. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Igen! Szerencsés vagy. Van egy màsik, újépítésű lakásom is egy felkapott környéken. A panelt sokkal jobban szeretem.
2022. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!