Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Működik a dolog, két átlagosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működik a dolog, két átlagosan kinéző 32-34 éves diplomás embernél, ahol a pasi átlagot keres (300 nettó) állami alkalmazottként, a nő meg 450 et külföldi multinál? Gyereket nem akarnak.

Figyelt kérdés
2022. aug. 8. 20:43
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
47%
aha. lol
2022. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
73%

Miért ne működne?

Én kicsivel 400 fölött keresek (N), párom meg 300 körül (F), 7 éve működik.

Nem igazán értem a problémát.

Gyereket mi se akarunk, ha akarnánk akkor ő maradna otthon gyeden és kész.

2022. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Ez csak és kizárólag a két féltől függ. Attól, hogy zavarja-e bármelyik felet a dolog. Működhet is meg nem is. Nálunk pl. hosszú távú kapcsolatnál a végére a páromat férfiként baromira frusztrálni kezdte a dolog, hogy kb. 2x annyit keresek nőként, főleg mert elég hímsoviniszta, régi értékrend szerint élő apja volt, és akármennyire próbált ettől a világnézettől elszakadni, azért mélyen benne maradt az, hogy attól férfi a férfi, hogy ő a családfenntartó, pedig én soha nem éreztettem vele, hogy ne lenne férfi vagy értékes ember csak azért, mert x Ft-ot hoz haza, és nem Y Ft-ot.
2022. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Pontosan a 2 féltől függ, de egyébként nagyon ritka hogy működik. Társadalmi elvárás a férfiak felé hogy családfenntartó legyen.

Nők olyat keresnek akik magasabb a jövedelmük. Jól kereső nőnél ez nagyon nehéz. Ha pedig előtte megvolt a társadalmi elvárás szerinti jövedelem megoszlás ha megfordul, az egyik fél nem fogja tudni elviselni tartósan. Pláne ha a másik fél ezt folyton fel is hozza. Pláne ha külön kasszán vannak, de akkor ha előtte közös volt csak miután megfordult akkor hirtelen külön kassza lett na az totális káosz.


Komoly probléma hogy ugyan azért a nők kevesebbet kapnak. Ha megkapják akkor viszont a társadalomnak is követnie kéne, de ez belső érzés, nem egyéni vágy.


Közös kassza ezen tud segíteni sokat. Külön kassza az már az elején problémás. Pláne ha menet közben akar valaki változtatni. Mindegy miért. Az egyik fél folyton szórja a pénzt vagy most hogy többet keres nem akarja betenni a közösbe. Annak a kapcsolatnak reszeltek, csak idő kérdése.

2022. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
47%

"hogy kell azt csinálni és könyörögjek egy nettó 400 as bérért? Nem biztos, hogy összejön":


Nem csak a nőknél való sikered, de a fizetésed is a genetikádon múlik, valamint azon, hogy milyen helyzetben voltál 6 és 19 éves korod között (tehát kik a szüleid).

2022. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
0%

Ha könyörögni kell a bérért, az ugyanúgy over, mintha könyörögni kell a nőkért.


De megint csak ugyanúgy ki lehet menni külföldre magasabb fizetésért(UK, Hollandia), ahogy a nőkért is(Ecuador, Fülöp szigetek)

2022. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

36 El lehet menni külföldre, de 2 fontos dolog van ezzel.

Nyelv. Milyen szinten tudja megtanulni. Nem mindenki képes egy adott szintet meglépni. Másik hogy tudja magát eladni. Hiába jó szakember ha ebben a kettőben nem tud jól fellépni akkor külföldön is max alja munkát kap. Svájc vagy Norvégia ha igazán jól akar keresni és élni.


Nőként? Ecuador? Hát ott az nem arról híres hogy gazdag, vagy hogy jól menne nekik. Mindenhol vannak magyarok a világban, de kétlem hogy oda gazdasági okok vezérelnék az embereket.

2022. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok túl elengedve, de a 450 ma jó pénz?
2022. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
az infláció miatt már nekem is 411 a bruttó alapom :D
2022. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
Mérnökök vagytok? Főleg a 38. Sajnos én nem kapok ennyit sem. Nincs túlóralehetőségem.
2022. aug. 21. 13:30
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!